Alternativní stránky SOŠ Velvary

Internet       2 052x zobrazeno Přidat komentář

Aleš LevýUtekl půlrok, co byly zavřeny neoficiální stránky školy vedené studenty. A před námi se otvírají nové alternativní stránky školy, které vede zdejší učitel Aleš Levý. Jaký chce nabrat směr nebo jak se tváří ostatní učitelé na tyto stránky a na další otázky jsem se ho zeptal, abych Vás mohl informovat o vzniku těchto stránek!

Provoz neoficiálních stránek školy byl ukončen v lednu 2009, kdy jsem já a Tomáš jako zakladatelé VelvarskéStření za sebe hledali náhradu, ale bohužel se nám nepovedla adekvátní náhrada najít, a proto byly stránky ukončeny… A nyní po půl roce přicházejí alternativní stránky z klávesnice Aleše, který nás absolventy bude chtít udržet v obraze. Informovat stávající studenty o dění ve škole a také přilákat nové studenty do školy. Doufejme, že se mu toto a ještě více podaří…

A nyní pro Vás mám krátký rozhovor s Alešem:

Ahoj Aleši, co tě vedlo k založení alternativních stránek školy?
Studenti či bývalí absolventi často volali po něčem podobném. Rovněž mě osobně bylo líto, že nikde v archívu nejsou fotky, videa, staré články atd. Proto jsem se do toho pustil a výsledek je takový jaký je. Cílem je, aby stránky žily, to znamená, že budou hodně často aktualizovány. Uvidíme, kterak to všechno bude vypadat během školního roku, ovšem tenhle svůj slib hodlám dodržet! Jinak je docela velká pravděpodobnost, že z těchto alternativních stránek se ještě letos stanou stránky oficiální. Ještě mi však chybí zpětná vazba od některých vyučujících, se kterými jsem během prázdnin vůbec nemluvil.

Stránky povedeš sám nebo chceš zapojit do tvorby i studenty školy?
Stránky určitě povedu sám, ovšem pomoc od studentů je vždy vítána. Uvidíme… školní reportér z řad studentů by byl jistě přínosem.

Na stránkách je příspěvek o tom, že se ve škole maluje, jsou ještě nějaké změny ve škole, na které se mohou studenti těšit?
Změn bude celá řada! Dokonce bych si dovolil tvrdit, že od tohoto školního roku začíná „nová éra“. Tou nejzásadnější změnou je ovšem širší obměna profesorského sboru, který bude ještě více omlazen! Osobně jsem na nový školní rok natěšen! Už aby to začalo!!!

Jak hodnotí alternativní stránky školy učitelé?
Znám zatím pouze reakci pana zřizovatele, pana Mgr. Josefa Kořana, kterému se stránky líbí. Taktéž Marek Kořán se vyjádřil poměrně nadšeně, z čehož mám samozřejmě radost. Jak jsem ale už psal výše, reakci ostatních učitelů ještě neznám…

Je na stránkách něco co jsi chtěl realizovat, ale zatím jsi na to neměl čas?
Základ už je hotov. V průběhu školního roku začnu pracovat na profilech jednotlivých tříd a zároveň také učitelů. Postupně bych chtěl rozšiřovat stávající rubriky a také fotogalerii. Zároveň budu přidávat i články, které s naší školou přímo nesouvisí, ale dotýkají se školství. Stránky zkrátka musí dýchat! Chci studentům, rodičům nebo i budoucím studentům nabídnou něco více než jsou zvyklí! Proto diskutujte a vyjadřujte se k jednotlivým tématům, ovšem SLUŠNĚ! Vulgární či nedůstojné reakce budu mazat!

Něco na závěr?
Doufám, že návštěvníci na stránkách najdou to, co jim na těch předešlých chybělo. Samozřejmě budu rád za každý nápad, podnět či návrh…

Děkuji ti za Tvůj čas!

Navštivte alternativní stránky školy na adrese: http://www.sosvelvary.estranky.cz/

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře