Autoškola 5.hodina + 3.jízda

Blog       2 121x zobrazeno Přidat komentář

V páté hodině jsme se věnovali křižovatkám, řekl bych dost podstatné věci, pokud křižovatka není řízená semtamfóry(semafory), na nich to zas tak složité není, pokud tam auto nechcípne, zrovna, když naskočí zelená. Ale občas se stane, že vypadne proud a semafory zklamou a to potom může být velice zajímavé, zvlášť na těžších křižovatkách. Dozvěděli jsme se, že dále můžou být křižovatky řízeny dopravními značkami anebo policistou.

3. jízda

Jízdy jsem měl naplánované na úterý od 14:30 dneska jsem jezdil přes vesnice, ale přes jiné. Jezdil jsem přes Vinařice, Třebichovice… Párkrát jsem se rozjížděl do kopce celkem pohoda, i když jednou to nevyšlo. Nejhorší asi bylo rozjíždět se do kopce, když auto stálo přede moun a za mnou, učitel mi radši pomohl, aby to nedopadlo špatně. Jsem jel takhle přes vesnici a u silnice stojí chlápek najednou začne mávat, tak přibrzdím, abych ho nezajel, když dojedu blíž, tak zastavím úplně a zjistím, že che mluvit s učitelem, ale ne s p. Šlajchrtem. Mno tak se rozjedu a jede se dál. „Pomalu“ ale jistě blíže ke Slanému. Stejnou cestou jako minule, kolem kolejí a potom Wilsonovou ulicí k autoškole.

V učebně jsme si ještě zopakovali křižovatky, jelikož opakování je matka moudrosti. Řekli jsme si rozdíl mezi vozovkou a pozemní komunikací. Dále mluvili o vjezdech a sjezdech z a na dálnici. A vrátili jsme se k zákonum, který souvisí s provozem na pozemních komunikacích. Další jízdy bohužel domluvený nemam, jelikož p.Slajchrt pořád mluvil a čas běžel a já si kvůli jedné minutě nenecham ujet bus.

Štítky: ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře