Budou bílé Vánoce?

Bleskovky       2 158x zobrazeno Přidat komentář

Minulý rok Nám bílé Vánoce nevyšli sníh napadl až po nové roce. A nyní tu tedy máme sníh 2x v roce, jelikož nyní si počasí trošku pospíšilo oproti minulému roku.

Dneska v noci tu spadl jenom jemný poprašek. Uvidíme jak to bude ve vesničce vypadat ráno. Hlavně, aby to do rána vůbec vydrželo, teploty na to jsou.

Probudil jsem se v kolem 8 hodiny, hodinku jsem pracoval na R.U.Mu a nyní už zase bloguji, takže sníh Nám vydržel a stále padá. Jsem zvědav jak dlouho to vydrží… Alespoň do Vánoc! A taky jsem zvědav jak si poradí naši připravení silničáři 🙂 s bílou nadílkou, které zatím není tolik.

Štítky: ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


1 odpověď to “Budou bílé Vánoce?”

  1. Lenka říká:

    Ahoj,
    jen k těm loňským “blátivým” Vánocům. Nevím odkud jsi, ale tady u nás na Vysočině rozhodně blátivé nebyly. Celý Štědrý den byly mrazy a večer když se šlo před šestou na mši, tak byla taková vánice, že nebylo vidět na krok, takže i bílých Vánoc jsme se dočkali. Sníh pak vydržel celou zimu;-)
    A letos to nebude jiné, už teď máme kolem baráku pěkné závěje, a to sype teprve pár dní, do Vánoc to vydrží.
    Takže Ti přeji hodně štěstí, ať si Ty i Tvý čtenáři letos užijete bílé pohodové Vánoce a hodně spokojenosti v novém roce;-)

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře