Česká webSPELL komunita?

Blog, Internet       1 659x zobrazeno Přidat komentář

Nejvíce lidí na můj blog přichází, jelikož potřebuje poradit s již zmíněným redakčním systémem webSPELL, který je určen hlavně klanům a tech je na herní (jde mi především o českou) scéně dost ať už profesionálních nebo jenom těch co to hrají 4fun(pro potěšení ze hry).

Pod textem o webSPELLu mám hodně dotazů, ikdyž některé už se jenom opakují, takovéto se pokouším vymítit, ale je to běh na dlouhou trať a dneska jsem dostal nápad, doufám, že se Vám bude líbit a najdu někoho kdo by mi chtěl pomáhat.

Jaký je vlastně můj nápad?

Začal jsem uvažovat o tom, že bych založil stránky, které by se zabývaly webSPELLem, ale nevím jestli s podobnou tématikou už nějaké neexistují a pokud existují jak jsou flexibilní a snaží se vyjít ku pomoci všem, kterří potřebují poradit. Tímto bych Vás čtenáře, kteří se zajímáte o webSPELL, aby jste mi do komentářů napsali stránky, které se zabývají problematikou webSPELL v jakém koliv jazyce, jelikož bych si chtěl udělat obrázek o situaci. Ikdyž bych to mohl zvládnout sám, tak Vás o tuto pomoc, žádám, jelikož bych jistě nenašel všechny zdroje, které jsou ve světě internetu ke shlédnutí a Vy určitě každý nějaké máte.

Podle Vašich ohlasů uvidím co bude dál.

Štítky: ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře