Chcete zpátky body? Klidně ale zaplaťte

Blog       1 736x zobrazeno Přidat komentář

Dopustili jste se nějakého prohřešku na silnici a chcete rychle získat zpět nějaké body? Ale nechce se Vám čekat rok bez přestupku než Vám je vrátí? Vláda připravila právě pro Vás řešení, které rychle vyřeší Vaší budovou krizi. Vy na oplátku budete muset sáhnout do peněženky a připravit si peníz, který z velké části zůstane školiteli, jelikož nebudou tolik daněni.

Tento kurz je spíš rozšíření pro lidi, kteří se chtějí zdokonalit v „bláznění“ na silnici, jelikož se zde naučíte zvládat jízdu za deště přímo smykové situace. A budete tu muset být jenom 7 hodin. A potom směle brázdit silnice a nějaké zkoušky jako když jste chtěli řidičák nebo když o něj přijdete nečekejte nejsou zde, což je mínus.

Můj názor: Zkoušky bych zařadil alespoň by se ukázalo, jestli člověk sleduje změny v paragrafech a nebo jestli ví jak se má na silnici chovat (i když někdy je lepší používat na silnici svůj ZDRAVÝ rozum)

Pro koho je kurz určen?

  • pro řidiče, který přišel o méně než deset bodů
  • pro řidiče, který nespáchal přestupek za 6 nebo 7 body
  • pro řidiče, který kurz během roku ještě nenavštívil

Co ke kurzu potřebuje?

  • 8 300,- Kč
  • výpis řidičských bodů

Kde se kurz koná? v Mostě na místním autodromu
O kolik „přijdu“ kurzem bodů? O tři + čtyři za rok bez přestupu = 7 bodu za rok

Názor na vracení bodů: Měli bychom se zamyslet, jestli body mají složit jako bič na řidiče a změnit situaci na našich silnicí nebo mají přinést peníze dalším lidem, kteří se obohatí na úkor pirátů silnic, kterých ale méně nebude.

Více informací na zpravy.idnes.cz

Štítky: ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře