Čím vylepšit Windows Live Messenger?

Internet       20 624x zobrazeno Přidat komentář

I když v Čechách stále nemá Windows Live Messenger takové zastoupení jako ve zbytku světa, tak i přesto je to nejlepší volba pro komunikaci pomocí internetu. Nabízí vše, co se dnes od messengerů očekává – psání zpráv (=chatování), posílání souborů, telefonování, videohovory, smajlíky, animované obrázky, hraní her a mnoho dalších věcí. Pro Windows Live Messenger vznikla pomůcka, která práci s Windows Live Messengerem ještě více zpříjemní.

Windows Live Messenger se instaluje už s Windows, takže by jej měl mít v PC každý, ale nejlepší bude zajistit si jeho nejnovější verzi ze stránek: http://explore.live.com/. Program je zdarma a v češtině. Ze stránek lze stáhnout i další programy např. Windows Live Fotogalerie nebo třeba Windows Live Writer a další.

Messenger Plus!

Pokud chcete z Windows Live Messenger dostat ještě více než nabízí, tak doporučuji doplněk Messenger Plus!, který Vám Messenger značně může upravit. Mezi úpravy patří například nastavení průhlednosti, chatování v panelech, zámek, kontakty na ploše, přidání vlastních zvuků, přednastavené texty a mnohé další věci a pokud by Vám i nastavení tohoto programu bylo málo, tak si můžete napsat vlastní script/y.

Messenger Plus!: http://www.msgpluslive.net/

Messenger Plus! česky: http://www.msghelp.net/showthread.php?tid=63358

A-Patch

Máte Messenger Plus! Live ale stále se Vám něco nelíbí? Něco Vám nesedí na vzhledu programu? Tak to napravte pomocí A-Patche! Co tento program umí? Dokáže odstranit úplně všechno na co si jen pomyslíte od loga Windows Live Microsoft až po reklamu. Dále třeba odstranit kteroukoliv ikonku z okna zprávy a třeba i “říká” (př. Uživatel Jindřich Rubeš říká:)

Program lze stáhnout ze stránek: http://apatch.org/

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře