Čtyři roky za hodinu

Blog       1 326x zobrazeno Přidat komentář

Blíží se náš konec, konec na střední škole nyní si ještě dáme týden volno od školy v podobně svaťáku, ve kterém se budeme snažit dohnat, to co nám za čtyři roky uteklo nebo jsme pozapomněli. A potom přijde na řadu každého hodinka slávy. Jak zazáříme bude záležet na štěstí? naučenosti? Každý se s tím bude muset nějak poprat. Užít si svojí poslední hodinu zkoušení na střední škole. Poslední hodinu, která bude ve víru nervozity, smíchu, radosti, pláče a zklamání.

Ale jak říkají učitelé:

Čtyři roky jste sem chodili, tak snad se vám do té hlavy něco dostalo.

Každý už první krok k maturitě udělal, tím že se dostal do čtvrtého ročníku. Další krůček byla čtrnáctidenní praxe. A po praxi už přišlo to rozhodující – poslední „půlrok“ ve znamení zkoušení, písemek a dalších krásných věcí. Ale stejně ze všeho nejlepší byl poslední měsíc. Nejdříve zazděná praktická maturitní písemka ze sociálního zabezpečen po které následovala dobrá slohová práce z českého jazyka. A nakonec 14 nejdelších dní školy, které by se určitě daly využít lépe než sedět X hodin ve škole koukat na spolužačky a nic nedělat.

K maturitě jdu 1. června od 13:30, takže večer dám vědět, jak jsem to udělal nebo neudělal. A kdyby to náhodou nevyšlo, tak:

Padající listí, maturitu jistí…

Štítky: ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře