Děti jednotně křičí: „chceme starý Facebook“, ti inteligentnější se radují

Internet       4 933x zobrazeno Přidat komentář

Nejrozšířenější komunitní síť Facebook po čase změnila stránku, kde se odehrává to nejdůležitější. Dětičky brečí a chtějí zpátky starý fejsbůk. A co se vlastně tak rapidně změnilo, že dětičky brečí a nechápou, že je to další krok vpřed, který si pro nás Facebook připravil? Nebo jsou natolik konzervativní, že změny přijímají velice těžce?

Jde o to, že hlavní stránka byla rozdělena Kanál novinek a Kanál aktuálních zpráv, i přestože by se mohlo zdát, že jsou oba kanály stejné opak je pravdou, každý ukazuje něco jiného. Co tedy který kanál ukazuje?

Kanál novinek je výběrem z Kanálu aktuálních zpráv. Výběr si ale nezvolíte sami – Facebook Vám určí, které věci by Vás mohly nejvíce zajímat. A jak ten stroj pozná, co chci a nechci vidět? Výběr zpráv je ovlivněn několika fakty, třeba množstvím komentářů k příspěvkům od Vašich přátel nebo podle komunikace s daným uživatelem v minulosti.

Kanál novinky

Kanál aktuálních zpráv pak obsahuje výpis všech zpráv a ostatních událostí na Facebooku seřazené od nejnovější. Dalo by se říci, že zde se nic nezměnilo. Novinka, která ale stojí za zmínku je automatické obnovení tohoto výpisu, dříve bylo potřeba kanál obnovit nebo alespoň kliknout na „X nových příspěvků“, nyní se toto děje automaticky.

Kanál aktualních zpráv

Filtrovat kanály můžete ještě podle skupin, kdy uvidíte pouze příspěvky od dané skupiny lidí nebo si můžete nechat zobrazit jen odkazy, fotky a plno dalších věcí stačí jen upřít zrak na levé menu.

A jak jsem to shrnul na Facebooku?

víte co je prdel? když před časem změnili fejsbůk, tak lidi nadávali, když jim ho vylepšený vrátí do původní podoby, tak zase kecaj, že chtěj starou verzi, tak ať si do píči, kurva jednou ty lidi vyberou co vlastně chtěj a neblejou tady sračky při každý změně, která se dostaví!!!

Píší jinde

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


4 komentáře to “Děti jednotně křičí: „chceme starý Facebook“, ti inteligentnější se radují”

 1. Evča říká:

  „víte co je prdel? když před časem změnili fejsbůk, tak lidi nadávali, když jim ho vylepšený vrátí do původní podoby, tak zase kecaj, že chtěj starou verzi, tak ať si do píči, kurva jednou ty lidi vyberou co vlastně chtěj a neblejou tady sračky při každý změně, která se dostaví!!!“

  Bohušu, Bohušu, kurva se neříká… 🙂 …Kurvahošigutntag

 2. misa říká:

  ty ses nakej chytrej ne?:D

 3. Jindřich Rubeš říká:

  ani ne, pouze všímavý 😉

 4. SMD říká:

  proč do toho kurva vubec někdo jebe … je dalších milion jiných,podobných serverů který se za posledních 5 let nezměnily a lidi s tim žádnej problém nemaj .. kdyby nechali fb tak jak vypadala první verze a dál se tím nezabývali asi by udělali líp .. hovno vidím do toho jestli to mělo nějakej efekt a význam .. ale sám si myslím že ne protože když lidi nemaj na co nadávat tak nenadávaj..mělo to zůstat při starym a byl by klid .. toť můj názor

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře