Dík, za to že svítíte dálkovými

Bleskovky       1 614x zobrazeno Přidat komentář

Dneska jsem jel autem do Slaného bylo cca 17:30 už celkem tma, kde jaký řidič svítí dálkovými ani já nejsem vyjímka, ale protože mám řidiče rád, tak poslouchám radio Impuls, a proto dálkové přepnu na potkávací s předstihem, když vidím auto, které jede proti mě.

Ale jsou i tací trotlové (nebo taky hovada v šatech, tak nějak to říkal učitel v AŠ), kterým je úplně jedno, že proti nim jede auta a klidně dál svítí dálkovými, ano chápu je hrozná námaha pohnout prstem a přepnout dálkové na potkávací.
Tato demence nejen, že se děje na rovné přehledné silnici ale i před Slaným, kde už jsou i nějaké ty zatáčky a je dobré vidět, kam jedete. Ale už od Slánské hasičárny tam spousta řidičů hodí dálkové a je jim jednou, že proti nim něco jede, škoda že nemám terénní vůz s reflektory, viď Jardo 😀
Ale jeden trotl-dmnt mě dostal nejvíc – on si na mě blikl, to už je moc já jedu v zatáčce a on si jen tak přepne dálkové-potkávací-dálkové, je toto chování normální?

A to jsem zapomněl na toho chuje v Žižicích, kterému bylo jedno, že jsem jel zprava a tudíž jsem měl přednost… Ještě že jsem měl nohu u brzdy, jinak ani nemyslet. Lidi, když lezete do auta myslete máte v rukou ZBRAŇ, která může zabíjet!

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře