Dosáhněte vyšší návštěvnosti pomaleji ale věčně

Internet       1 083x zobrazeno Přidat komentář

Když jsem psal svůj první text o vyšší návštěvnosti, tak jsem počítal i s negativním ohlasem a jsem za něj dokonce i rád, jelikož každý příspěvek do diskuze je přínosný. Tento text už měl budoucnost jasnou, jenom byla urychlena komentáři, za které děkuji. Kladný komentář potěší, ale nic nepřinese. Záporný komentář, třeba zamrzí, ale přinese užitek, takže směle do mě.

Nebudu a ani nechci se zde věnovat nějakým rádoby reklamním systémům do kterého si zadáte reklamu a on ji potom zobrazuje ve světě internetu, které může také sloužit ke zvednutí návštěvnosti, ale to nesmí být uživatelé internetu slepý nebo si nesmí reklamu blokovat v prohlížeči a hlavně tato metoda není bezplatná, takže ji každý nevyužije.

Nejspíš nejlepší možnost, která Vám dokáže přilákat návštěvníky jsou komentáře na jiném blogu než Vašem, od tohoto postupu by jste mohli mít jasného alespoň jednoho návštěvníka a to samotného autora blogu, na kterém jste zanechali „otisk“(komentář).

Další možnost je vyměna ikonek nebo textových odkazů. Já osobně upřednostňuji pouze textovou reklamu, která mě dokáže více zaujmout, jelikož pokud mám koukat na nějaký banner, který se mění v intervalu, tak mě to přestane bavit, pokud to není načasové na to abych dočetl a změnil se text, ale z vlastní zkušenosti vím, že toto nastavit nelze. Proto se mi více líbí třeba možnost umístit do menu položku s názvem Moje odkazy nebo nějak podobně. A do ní umísťovat odkazy, které se Vám zdají zajímavé nebo vyměněné s nějakým internetovým kamarádem blogerem, kde můžete zanechat i krátký popis, který bude vystihovat autora.

Hlavní co lidi zaujme na první pohled je vzhled, jelikož je to první velká věc, které si všimnout, když k Vám přijdou. Druhá věc, které si všimnou je obsah, takže pokud budete psát zajímavě, (všem se určitě líbit nebudete nikdy) tak máme vyhráno. Zde je celkem důležité psát alespoň několikrát týdně. Nevím jak VY, ale pokud píše někdo 1 text za měsíc, tak jeho blog mě sledovat nebaví.

Štítky: , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře