Ekonomika

Blog       1 333x zobrazeno Přidat komentář

Tuto středu jsem dělal první ročníkokvé zkoušky ve druhém ročníku. Jak název napovídá byly z ekonomiky. Pro mě nejlehčí část zkoušek v druhém ročníku. Doufám, že i zbytek nějak zvládnu.

Je středa 5.00 bez pomoci budíku jsem se nenásilně probudil a koukal do zdi, po nějakém čase mě to omrzelo vzal jsem si do ruky otázky z ekonomiky a začal si je číst, jak čas pomalu plynul blížila se šestá hodina ranní a to je čas snídaně, tak jsem položil otázky a šel jsem se nasnídat. Po snídani jsem si vyčistlil zuby a šel se obléct. A potom jsem se odebral na zastávku busu. Pomalu jsem se tam ploužil. Na křižovatce se rozhlédnu a bus je 500 m ode me, super! malá rozcvička po ránu, ještě nikoho nezabila, dam si malý sprintík, doběhnu na zastávku, ani se nevydýchám a už si připravuji, elektronickou peněženku, abych mohl zaplatit. V autobuse se mým během pobavili. Chvíli jsme si povídali a potom jsem se ponořil do aktovky a hledal otázky z Ekonomiky abych se mohl začít učit. Pomalu jsme rojížděli vesnice, když jsme se blížili k Velvarům, tak jsem otázky uklidil.

Ve škole už panovala hustá nálada, všici mysleli jen na jednou, udělám nebo neudělám. Jelikož vyjímka potvrzuje pravidla, tak jsem hledal radši tu skupinku studentů, kteří si hlavu nelámou a radši se baví o něčem jiném, jinak bych rychle znervozněl a to jsem nechtěl dopustit. Jak čas ubíhal dostalo se i na mě byl jsem třetí od konce :-?. Mě na pořadí nezáleží, stejnak o to nejde, otázku si vytáhnout musím, jestli jdu první nebo poslední.

Jelikož se učilo, tak jsem zrovna měli češtinu, dkyž se blížil můj čas, na to jsem neměl poslouchat, výklad literatury, tak jsem z hodiny odešel na chodbu. Koukal jsem tam ještě do otázek, ale nevím jestli mi to ještě k něčemu bylo. 😎 Když přišel můj čas, tak jsem se odebral do msítnost, kde se zkoušelo. Zanořil jsem ruku do pytlíku z otázkami a vytáhnul si jednu, 4, OH NO, otázku, kterou nikdo nechtěl, nejsem vyjímka :-(. Nevadí sednu si, vyndám si tužku nejdřáv přemýšlím a potom začnu psát. Popíšu kus stránky a poslouchám než příjdu na řadu. Potom jdu na smrt, první část přeskakuji, jelikož vůbec netuším. Ale pomalu se rozjíždím. Cítím konec, ještě otázka z 5, taky nikdo nechce, vůbec netuším. Odcházím. Vyčerpaný ale šťastný.

Kdo to zná ví o čem mluvím.

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře