Facebook: Jeden snad nesmrtelný podvod, který funguje pořád

Internet       3 096x zobrazeno Přidat komentář

Neustále věřím, že se to alespoň trochu zlepší a nebo vlastně doufám, že už to nebude horší. Ale ono se vždycky dá najít něco zajímavého, co ty hlupáky dostane a oni díky své nevědomosti nebo snad věříce, že uvidí něco úžasného, co svět zatím neviděl oni uvidí, jako první na celém světě. Zlákáni něčím úžasným čemu věří kliknout a spustí lavinu odkazů, která nikam nevede.

Ale vždyť ono to přece někam vede. Vždyť jsou ty stránky funkční a dokonce vypadají stejně. Ale mají jednu malou vadu na kráse. Oni mají DIV, který má nastavenou vlastnost hidden. Což ve výsledku znamená, že před Vámi bude tato stránka:

Všichni sice uvidíme tlačítko pokračovat nad, kterým je tlačítko Like a potom dokonce i Share, což způsobí  v první řadě tento jev:

A nakonec spustí větší či menší lavinu

Někdy to člověku třeba i dojde, že udělal chybu a chce jí napravit, tak to není nic jednoduššího než kliknout na profil a odebrat příspěvek

A na závěr bych si dovolil upozornit, že skrze Facebook se šíří vir a každým dnem riziko nákazy stoupá! Tak pozor na co klikáte 🙂

Štítky: ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře