Facebook: Když přátele, tak všechny?

Internet       1 953x zobrazeno Přidat komentář

Čím víc tím líp nebo třeba chci vás mít všechny ale i jinak to jde říct o tomto imaginárním přátelství na Facebooku. Chcete být neustále ve spojení s „vašimi přáteli“, které třeba ani neznáte nebo se znáte jen pomocí blogů, browser games aj. a i přesto jsou to vaši přátelé, kterým  říkáte všechno? Až na tolik jim věříte, že jim povíte vše, i když jste se v životě neviděli?

Stále nic? Máte na Facebooku plno „přátel“ a vaši přátelé mají taky plno přátel a ty mají další a takhle to jde pořád – jen samý přátelé, kteří Vám dokáží, kdykoliv vrazit kudlu do zad, jelikož Vás vůbec neznají, jste totiž jen „přátelé“.

facebook-kdyz-pratele-tak-vsechny

Že nevidíte to nebezpečné na komunitních webech, protože si sami určíte, kdo je vaším „přítelem“? Jo, jasně! Vy si to určíte, ale když okomentujete post svého přítele, tak to vidí jeho přátele a už zde může být onen první problém (ano, je jich víc).

Honím, honíš, honíme…

Nebo vy sami napíšete „co se vám honí hlavou“ a vašemu „příteli“ prolétne hlavou taky myšlenka ale nebezpečnější než ta vaše a už se vezete, pošle vaší myšlenku dál a v té dálce se to někomu znelíbí a on začne pátrat, po tom kdo to vypustil a vy se dostáváte do problému.

Do jaké skupiny patříš ty?

Všude samá skupina, já chci taky do nějaké nejlépe do všech, kde mám svoje přátele… blázni… a já chci sem a tam a ještě tady je to dobrý a tam taky a najednou zjistím, že jsem ve stovce skupin, které se najednou zblázní a začnou chrlit skrytou reklamu, která na Vás začne působit a Vy získáte pocit, že musíte mít zrovna toto a tohle taky, protože Facebook Vám to přeci poradil nebo spíš si to tam někdo dobře propagoval.

Můžete i vydělat

Nebo dokonce už jste slyšeli tu bezvadnou zprávu, že některé firmy za to že se stanete jejich členem Vám budou platit? ANO, slyšíte správně PLATIT! Kdo by nechtěl prachy za přátelství? Já, ne! Děkuji, nemusím mít všechno. Ale jen přeci pokud by se tu někdo takový našel, tak se podívejte…

Sorry, there are no polls available at the moment.

A co říci na závěr? Sdružujte se a komunikujte a přitom svobodně rozhodujte, s kým se budete přátelit a kam vstoupíte… A při tom nezapomínejte, že „Přátelé na Fejsbuku nejsou Pokémoni, nemusíš je mít všechny!

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


2 komentáře to “Facebook: Když přátele, tak všechny?”

  1. TXH říká:

    Prave tebe znam jenom pres blog a to jeste vubec ne nejak dobře a vubec nevim proc jsi si me pridal, ale vubec mi to neva a je mi to i prijemne :).

  2. Jindřich Rubeš říká:

    Jen abych mohl sledovat, jestli je něco nového 🙂 Ale moji přátelé mají jistá omezení, nenechávám jim zobrazit vše 😉

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře