Historie Facebook účtu ke stažení

Internet       5 101x zobrazeno Přidat komentář

Facebook spustil novou službu, kterou jsem náhodou dneska objevil a snažil se najít více informací, abych o ní mohl informovat, jedná se o službu Stahování informací. Pomocí služby Stahování informací můžete získat kopii vašich dat na Facebooku – kompletní zeď, všechny přijaté a odeslané zprávy, vámi navštívené akce a publikované fotografie. Máte zájem o tyto data?

Abyste si mohli stáhnout vaše informace z Facebooku, tak je nejprve potřeba o tyto data požádat. V horním menu klikněte na ÚčetNastavení účtu. Zde najdete Stahování informací a klikněte na další informace.

Nyní už je stačí kliknout na tlačítko Stáhnout. Vaše informace ale nedostanete ihned, jelikož se pro Vás musí připravit. Za nedlouho mi přišel e-mail s odkazem na stažení souboru, který čítal po rozbalení 60 MB.

Nyní si ale ještě Vaše data nestáhnete, jelikož tvůrci, jak neustále tvrdí dbají na bezpečnost a musí si Vás ověřit, a proto budou požadovat přístupové heslo. Nyní stačí několik minut počkat než se stáhne zip soubor s vaším kompletním profilem.

Na závěr bych si dovolil všechny upozornit, aby si dávali pozor na jaké odkazy klikají, jelikož se přes Facebook Chat šíří virus.

Štítky: ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (+1 hodnocení, 1 hlasů)
Loading...


1 odpověď to “Historie Facebook účtu ke stažení”

  1. Pozor, skrze FB se šíří další vir! | On-line Chill Out říká:

    […] Když už jsme u toho stahování dat z Facebooku (třebaže nechtěného), ta nová funkce Historie Facebook účtu ke stažení, by se občas hodit mohla. Třeba když ztratíte nějaké fotky nebo tak. Na druhou stranu, je docela strašidelný, co všechno je o uživatelích FB uchováváno a shromažďováno. […]

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře