Hodnocení RSS zpráv

Internet       1 790x zobrazeno Přidat komentář

Každý kdo chce být rychle informován o nových „přírůstcích“ na oblíbených webech si je určitě nebude kontrolovat ručně, jelikož by tím zabil třeba i několik hodin a proto použije RSS čtečku, která „projde“ weby za něj a bude ho informovat. A pokud chce být informován kdekoliv použije online RSS čtečku, třeba tu od strýčka Google – Reader.

Denně se do čtečky dostane několik desítek nových článků, ale jak poznat, které jsou zajímavé a měl bych si je určitě přečíst? AideRSS ví a poví, který článek je podle něj nejlepší a neměl by Vám určitě uniknout. AideRSS řadí zprávy podle jejich důležitosti a oblíbenosti na internetu používá technologii PostRank, která vypočítá pro každý článek speciální index na základě počtu komentářů a počtu linků z webu.

Články jsou hodnoceny stupnicí 1 – 10 a lze je řadit podle kritérii, třeba nejlepší -> nejhorší aj… Služba si zatím neporadí s neznámými weby, kterým dává horší hodnocení.

Pokud budete chtít použít AideRSS v Google Reader, tak budete potřebovat Firefox, s rozšířením GreaseMonkey a do něj script nebo doplněk.

Štítky: , , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře