Když chamtivost zvítězí

Blog       1 994x zobrazeno Přidat komentář

Jsou lidé, kteří by pro peníze udělali všechno, nechali se škvařit v oleji nebo by si uřízli obě nohy, hlavně když by na tom vydělali nějaký ten peníz. Lidem totiž nezáleží na tom jakou cestou peníze vydělají, ale kolik jich vydělají jsou dokonce tací lidé, kteří půjdou metodou „nevidím-neslyším“. A jak to dopadá, když se touto cestou někdo pustí?

Žil byl jeden pán v královském městečku, jeho živnost byla jediná ve městě, takže slušně profitoval, byl slušný a lidí a jejich peněz si vážil, ale potom se vše změnilo. Do města přišel druhý mladý a nadějný pán, který věděl jak to má dělat stejně dobře ne-li ještě lépe. Zaběhlému pánovi se to samozřejmě nelíbilo a jelikož chtěl mít co nejvíce zákazníků, tak koukal na kvantitu a na kvalitu zapomněl. Dostalo se to dokonce tak daleko, že v jeho krámku se nedalo hnout a nadějný mladík byl rád za několik málo klientů, kteří mu zbyli. Ale ani přesto se nevzdával, jeho příjmy mu nepokryly ani náklady, ale věděl že když vytrvá, tak se mu to všechno za rok vrátí.

Já jenom nemůžu pochopit, když už se toto stalo v minulých letech, tak proč se lidé nepoučili a na zaběhlého pána se nevykašlali a nešli radši na jistotu, kde si můžou být jistí, že dostanou to co si zaplatí a potom, že si lidé všechno řeknou a z chyb druhých se poučí :-D. Já se musím smát, jelikož lidská blbost je nepřekonatelná.

Tento text není zaujatý, i když mám v oblibě mladého a nadějného pána.
P.S.: Važte si lidí a jejich peněz, jelikož pokud s Vámi budou spokojeni vrátí se.

Videozáznamy

12.9. – Úvodní lekce
19.9. – Druhá lekce
26.9. – Třetí lekce
3.10. – Čtvrtá lekce – první prodloužená
10.10. – Pátá lekce
17.10. – Šestá lekce

24.10. – Sedmá lekce

Odkazy

Taneční škola Michala Cyprise
Taneční škola Pavla Horáka

Píší jinde

diskuze Slaný >> kultura, volný čas a sport >> taneční 08
FOTO, VIDEO: První taneční hodina v Grandu
FOTOGALERIE: Taneční – věneček ve Slaném
FOTOGALERIE,VIDEO: Poslední taneční ve slánském Grandu

Štítky: , , , , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře