Končím s ICQ

Blog, Internet       1 787x zobrazeno Přidat komentář

Na ICQ 5.0 jsem začínal a na ICQ 5.1 končím a už ho nechci nikdy vidět.

Jelikož na mě z něj pořád lezou nějaký hnusný reklamy, který se mi roztáhnou přes okno se zprávou a já si ji nemůžu ani přečíst, nevím, jestli to byl dobrý tak od vývojářů ICQ si tam pustit tolik reklamy !?!
Pevně doufám, že se jako většina světa přesuneme od tak nebezpečného ICQ k nějakým alternativám jako je třeba ve Windows – Windows Live Messenger, který se nám přímo nabízí, jelikož je předinstalovaný, ale většina o tom ani neví nebo nechce vědět.
Takže lidi prosím probuďte se ICQ už odzvonilo, tedy zatím alespoň v jiných státech. Čechy se pomalinku, ale taky přidávají, takže jen víc a houšť, protože jak se budeme přidávat, tak začneme na ICQ ztrácet kámoše, a pomalu půjdeme za nimi.
Jinak teďka používám ruský výrobek QIP. A proč jsem se pro QIP vlastně rozhodnul? Zkoušel jsem Trillian i Mirandu, ale ani jeden nepodporoval přenos souborů. Tedy alespoň pro mě, když mam neveřejnou IP adresu. Snad se to zlepší a já uteču ještě jednou a naposledy k Mirandě, která se mi líbí ještě víc než QIP.


Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře