Končíme, jasná zpráva

Blog       1 595x zobrazeno Přidat komentář

Nic v životě nemá věčné trvání, všechno jednou skončí. Mě/Nám se nyní ke konci blíží naše společné 4 roky na střední škole. Vzpomínky zůstanou, ať na ty lepší či horší časy, přeci jen se nedají jednoduše vymazat. I přesto že sebe víc chceme, nejde to! Někdy se ptám proč? Odpověď nenacházím… Čtyři roky života cca. 160 tvářích, které potkáváte několik let, míjíte se s nimi na schodišti, jezdíte spolu busem, potkáváte se v eSku aj… Na tohle všechno a mnoho jiného zapomenout nejde!

Maturita aneb ukaž co v tobě je!

Už jen pár dní a je tu ten strašák… Jaký? Maturita!, která by měla ukázat, co jsme se za ty čtyři roky strávené na střední škole naučili. A potom co? Rozejdeme se… Někteří půjdou studovat dál, jiní si hodí prázdniny a nebo se zapojí do pracovního procesu.

Uvidíme se ještě?

Doufám, že se najde nějaká osoba, která bude pořád srazy naší třídy. Už nyní je mi jasné, že bude velice těžké zařídit, abychom se sešli všichni. Pozoruji to u mých rodičů, kteří to mají ještě stížené o to, že v jejich době nebyl internet a o nějakých Spolužácích si jen mohli nechat zdát.

Bilance jak jsem strávil 4 roky na SOŠ Velvary až po maturitě…

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře