Mamma Mia!

Akce       1 471x zobrazeno Přidat komentář

Po hodně dlouhé době jsem byl v kině, nebylo to způsobeno tím, že bych nevěděl na co jít, ale tím, že bych tam měl jít sám a to se mi moc nechtělo. A nyní když už mám, tak proč nejít. Tak jsem se podíval do programu, co hrají a hle Mamma Mia tu bych i chtěl vidět, tak proč nejít, když budu mít i krásný doprovod, kdo by odolal? A ještě k tomu byly prázdniny, takže to bylo ještě lepší.

O co v Mamma Mia jde?

Vypráví o budoucí nevěstě , kterou na řeckém ostrově vychovává její máma. Ta však své dceři nikdy neřekla, kdo je její otec. Děvče se pustí do hledání a dozvídá se že existují tři potencionální otcové, s kterými máma před dvaceti roky měla něco společné a proto je pozve na svatbu. Když dorazí dcera je ubytuje do kozího chlívku, zanedlouho je ale máma objeví a vyhodí je z jejího domu a proto se přesunou na loď. Dcera všechny tři požádá, o to aby jí odvedli k oltáři, ale nakonec jí vede matka. Ze svatby dcery nakonec sejde, ale matka si vezme jednoho potencionálního otce.

Film se mi líbil, kvůli písničkám od ABBY, které jsou pěkné. Dále je tu překrásný řecký ostrov a hlavně jsem tam nebyl sám, ale s někým ke komu něco cítím a to na tom bylo to nejlepší.

Oficiální trailer

ABBA – Mamma Mia

ABBA – Dacing Queen

ABBA – Gimme, Gimme, Gimme

Štítky: , , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře