Messenger: odhlásit nebo vypnout?

Internet       13 065x zobrazeno Přidat komentář

Je úplně jedno o jakém messengeru(kecálkovi) je řeč, jelikož to co chci napsat platí pro všechny. Tento text píši kvůli zamyšlení a aby se odstranil tento nešvar. Pokud nejste doma a jste na nějakém PC, které každý den používá několik desítek lidí, tak nejen že se odhlásíte, to totiž nepomůže stačí kliknout na přihlásit a kdokoliv je opět přihlášen.

A potom už záleží jenom na člověku, který se takto “přihlásil” co udělá všechno na vaší adresu, změní Vám heslo (myslím, že bez znalosti heslo to nelze, čili toto ne), ale může si psát s vašimi kontakty, přejmenovávat kontakty, upravovat vaše informace, změnit avatar a to je myslím vše nebo mě alespoň nic víc nenapadlo. Teďka už jde jen o to jestli toho lze ještě víc udělat, jelikož toto podle mě bohatě stačí, z vašich nejlepších kamarádů budou vaši úhlavní nepřátelé, začínáte chodit s někým toho dvakrát nemusíte, DOST odstrašujících příkladů!

A nyní jednoduché řešení, jak tomuto předejít: nejen, že se odhlásíte, ale před přihlášením nepovolíte zapomatování hesla a na konci řádně messenger vypnete(kecálek), čili nebude vidět dole v liště jako čekající na připojení

Štítky: , , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře