Musíme se bát? Mladý vrah je nepotrestatelný!

Blog       2 502x zobrazeno Přidat komentář

Když jsem „byl mladý“ nikdy by mě nenapadlo, že bych mohl druhému sáhnout na život. Ale dnešní doba je jiná po Česku pobíhá plno mladých vrahů, kteří se nemusí ani skrývat, protože jsou na ně zákony krátké. A přitom by stačilo málo, změnit příslušný zákon a mladý vrah by mohl jít sedět.

Ale naši zákonodárci to neustále odkládají jako by se něčeho báli, tím že prosadí novelu onoho zákona. Bojí se snad toho, že by tím mohli poslat třeba zrovna svoje dítko do vězení? Nebo se snad bojí toho co by to vyvolalo u občanů? Hlavně aby to nedělali kvůli  „vraždícím dětem“ a volali, že je chtějí ochránit!

V lednu už to bude dlouhých 7 let, kdy se stala brutální vražda, za kterou viník nebyl nikdy potrestán. Proč? Zákon to ještě nedovoloval… Ale on to stále nedovoluje a nikdo neví, kdy by se to mělo změnit. Neustálé přivírání očích našich politiků nad důležitý úkoly, je neomluvitelné! Co se musí všechno stát, aby naši politici začali něco konat? Kolik mladých vrahů ještě bude muset zabít své oběti, aby se to dalo do pohybu? Apeluji na Vás podpořte Kmetiněvskou výzvu!

Kmetiněvská výzva na Facebook(u)


Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře