Myšlenky o práci na webu s rozmyslem

Blog       3 479x zobrazeno Přidat komentář

Moc dobře to znám – něco se mi stane a chci se z toho veřejně vypsat. Ale ještě než to udělám, tak musím zvážit, jaký tento zápis bude mít následek. Nebo nemusím a prostě to napíši. Ale potom musím počítat s čímkoliv.

V dnešní době to nejvíce lidí napíše na sociální síť Facebook, ti zdatnější to hodí na blog a poté na to odkážou na Facebooku, aby to trochu více propagovali. Výsledek bude vždy stejný, přečtou si to lidi. Ale jde o to, jací lidi si to přečtou spolupracovníci, kamarádi, přátelé aj… Dříve nebo později se to donese i k vedení společnosti, jelikož vždycky se najde nějaký „vlezdoprdelka“, který si to nenechá pro sebe a poběží to vykřičet nebo rovnou ukázat šéfíkovi, proč taky ne? Nejen že se zbaví svého kolegy, kterého třeba nemá rád, ale uvolní se místo např. pro jeho známého.

Z toho plyne ponaučení, dávejte si pozor na to, co píšete na Facebook nebo web.

Štítky:
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (+1 hodnocení, 1 hlasů)
Loading...


3 komentáře to “Myšlenky o práci na webu s rozmyslem”

  1. protiva říká:

    Hezky napsano. Osobni zkusenost nebo jen postreh? 🙂

  2. Jindřich Rubeš říká:

    Zkušenost ale ne osobní 🙂 Nevím jak tvoji přátelé. Ale já když se u některých svých, podívám na statusy (hlavně holky), tak někdy nechápu, co tam můžou vyplodit…

  3. Petr Bořek Prokeš říká:

    Naprosto souhlasím. Vymažeme písmenka a nahradíme hvězdičkami. Stejně už mladá generace neumí psát česky, tak proč jim to neulehčit 😀 Své soukromí chráním, ale jinak to co píši na weby píši tak aby mi to pokud možno neublížilo. Každý by si jen měl uvědomit, že Virtuální a Reálný život jsou odlišné veličiny a jejich spojení vždy něco stojí.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře