Na Facebooku vožralý dementní cvok kvůli flame war o Terms of Use

Blog, Internet       1 608x zobrazeno Přidat komentář

Už nejednou jsem se mohl přesvědčit o tom, jak na Facebooku lidé přiznají jací jsou, tím že ze sebe budou dělat krávy a voly. Alespoň je vidět, že se nebojí k tomu přiznat, budiž jim to k dobru.

A včera se podařilo něco obdobného rozjet jednu velkou diskuzi o ničem, takovou už jsem se pokoušel několikrát rozjet, ale až nyní se mi to povedlo 🙂 a ano mám z toho dobrý pocit 😀 Jelikož jsem chtěl nějakým neotřelým způsobem informovat o pravidlech a věcech spojených s Facebookem. Jak se patří všem zúčastněným jsem poděkoval a diskuzi smazal.

Ve své podstatě i tento příspěvek může být o ničem, ale vždyť je na každém jestli si ho přečte nebo ne… Facebook má totiž nastavená nějaká ty pravidla třeba o tom, že instituce nesmí používat profily pro svojí propagaci nýbrž stránky. (Zde by bylo vhodné doplnit, že existuje stránka, která Vám umožní převod) Což ale mnoho lidí neřeší. Přestože jednoho dne může být profil dané instituce zablokovaný pro porušení pravidel. O čemž se jednoho dne přesvědčili aplikace, které spamovali zdi uživatelů.

Ale své o tom ví třeba i jeden český politik, kterému byl zablokován profil nebo třeba Dáša, která si jako mnoho jiných vylepšuje své jméno, což ale není tak velká skupina lidí jako jsou třeba ti, kteří porušují pravidlo, které říká, že na profilovém obrázku by měli být pouze oni. Ale někdy na vás kouká třeba žirafa, jindy pes, občas zamňouká kočka a vy nevíte jestli jste v zoo nebo se jen další lidi porušují pravidla, nebojíce se že je Facebook zablokuje, jelikož by mu tam nemusel nikdo zůstat. A to ještě v době, kdy Google zakládá konkurenční komunitní síť Google +, kde Mark Zuckerberg patří mezi nejpopulárnější.

A na závěr jedna nezáživná diskuze…

Pokud se mezi přáteli na FB najde někdo komu by mohlo vadit, že na webu zveřejňuji diskuzi z FB (náležitě upravenou bez fotek a příjmeních), tak si mě klidně může odebrat z přátel. Pokud má někdo strach, že bych mohl nahlásit jeho domácího mazlíčka, kterého má v přátelích, tak se bát nemusí, ale odebrat si mě může pro jistotu také. Nebo pokud se dokonce někdo bojí, že bych mohl nahlásit jeho krásně upravené a vypatlané jméno, tak se opravdu také nemusí bát, ale odebrat si mě může také… Později nejspíš zveřejním kolik přátel si mě odebralo. 🙂

Ale co byla perla dnešního byl jsem označen v příspěvku, který neuvidím, jelikož si mě autor odebral z přátel, jeho věc dovolil bych si tvrdit, že mě i blokuje, což je opět jeho věc. Jen škoda, že nevím co napsal ale i bez toho se dá žít. 🙂

Štítky:
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře