Nekřičte, nerozčilujte se – nepomůžete si a navíc to škodí

Blog       4 712x zobrazeno Přidat komentář

Stále se mezi lidmi najdou jedinci, kteří si myslí, že pokud budou křičet na zaměstnance v obchodě, tak si nějak pomůžou. Oni věří, že si vydupou nějakou výhodu, kterou ty nekřičící nedostanou. Přitom je to právě naopak, když někdo začne křičet nebo ještě lépe radit, jak dělat práci. Tak si zadělá jen na to, že mu bude zaměstnanec nápomocen ale pouze vocamcad pocamcaď a dál ať se stará sám.

Takový křičící radílek zrovna peníze nepřináší, tak snad z něj mají všichni žasnout, jak krásně umí křičet a radit všem okolo. Aniž by se zamyslel, jestli jeho chování bude mít nějaký kladný efekt?

A nejlépe když začne vyhrožovat, že zavolá na vedení společnosti, jak se to k němu chováme a bůh ví ještě, co si vymyslí, aby naházel co nejvíce špíny. A přitom si vlastně moc nepomohl, pouze si pohoní umaštěné triko a doma večer zapadne k televizi a ani nemukne.

Nejlépe jeho naštvanost, pokud to lze otočit proti němu a nechat ho koupit i nejmenší blbost, která je v tu chvíli k mání, aby se z něj vytěžilo, co nejvíce a ještě mu za to všechno poděkovat a stále se při tom na něj usmívat. Aby příště věděl, že tudy cesta nevede a navíc dostat ještě něco z jeho peněženky, aby se mu na to o to hůře zapomínalo.

A rada na závěr: Nekřičte, nerozčilujte se, nepomůžete si a navíc Vám to škodí


Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře