Nové zkušenosti: rozvoz stravy

Blog       1 267x zobrazeno Přidat komentář

Minulý týden jsem si zkoušel práci terénního pracovníka a rozepisoval jsem jí po dnech, ale v tomto případě to nemá cenu, jelikož není skoro co psát, ale i nějaké ty perličky tu byly a nepřipravím Vás o ně, snad se mi povedlo Vás dostatečně navnadit.

Den před novými zkušenosti jsem přemýšlel co tam budu dělat, jezdit v autě to mě napadlo, ale že se při tom budu, tak strašně moc nudit to už jsem nedomyslel, proto jsem byl první den patřičně znuděn novými zkušenostmi. Dokonce to na mě bylo i poznat 😕
A proč mě to vlastně nebavilo a ani moc nebaví, jelikož je to práce pořád do kola. Vzít plný ešus a doručit ho, zde si vzít prázdný a odnést ho do auta a tohle pořád opakovat, dokud nejsou rozvezeny všechny obědy.
Někdy se mi poštěstí a klient si chce povídat, mé srdce se usměje a pusa si povídá, hnedle mám lepší náladu a začíná mě to i trošičku bavit, ale zas tolik ne.
Venku svítí slunko a to znamená, že v autě je vedro na padnutí a člověk by nejraději spal. A potom začne pršet vzduch získá nový svěží nádech.
A abych nezapomněl dokonce se povedl „propít“ uzávěr od ešusu. A ty perličky co jsem sliboval na začátku? Žádné nejsou jenom jsem Vás chtěl patřičně navnadit, odpusťte mi to.

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře