Piráti silnic, nebojte se

Blog       1 121x zobrazeno Přidat komentář

K čemu je neustálé „vylepšování“ dopravních předpisů, když stále existuje nějaká ta tlačenka, ten dobrý kámoš nebo snad známost… Ti co takové známosti nemají se třeba i bojí a jezdí jak mají ale co ti, kteří mají nějakou tu protekci? Jezdí jak prasata – předjíždějí kdekoliv, parkují kde nemají, neustále překračují rychlost!

Tak to je ta horší skupinka řidičů hazardérů a potom jsou tu ti, kteří nic takového nemají a dennodenně se s takovými hovady na silnici musí setkávat a maximálně se na ně soustředit, jelikož nikdy nevědí co od nich očekávat. Třeba taková krásná myška, když se nepovede ubrzdit, tak většinou končí špatně musí se volat PČR, vlastně ani ne, když je ten peněžní limit tak vysoký. A čekací doba na ní není taky nejkratší. Ale co potom s těmi hovady? Já bych to viděl jednoduše – přijet, sebrat papíry a odjet.
Ale víte, že nemusíte čekat než Vám papíry vrátí? Stačí mít nějakého toho kapříka a nebát se zeptat a papíry můžete mít ještě ten den doma, no není to výborné! Je, taky si myslím… A nebo taky zavoláte PČR počkáte hodinku, dvě, policie přijede obhlídne situaci, jelikož jste známý, tak mávne rukou a vlastně nic se nestalo. Máte plný počet bodů, peněženku plnou, takže jste ve finále pouze ztratili nějakou tu hodinku čekáním, ale kdo si počká ten se dočká. Tohle se mi fakt libí!

A proto se ptám, proč chce p.Langer, neustále zpřísňovat silniční zákony – větší pokuty, psychologická léčba, bodový systém. Když už základy jsou ztrouchnivělé a nedodržují své předepsané předpisy, jak se zachovat u dopravní nehody.


Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře