Ples od tanečních 2007

Akce, Blog       1 142x zobrazeno Přidat komentář

Předchvíli jsem přijel domu s plesu od tanečních. Spíš bych řekl ze srazu VelvarskéStřední, jelikož Nás co na tu školu chodíme bylo dostatek, čili bylo o zábavu postaráno. Před plesem jsem byl ještě nějakou tu chvíli u kamarádky… Dvě hodiny mrznout ve Slaném se mi moc nechtělo, čas jsme si krátili hraním Moorhuhn (Slepice), velice zajímavá hra a člověk se na dlouhou chvíli zabaví, když jsem se rozehrál, tak jsem dokonce nastřílel rekord.

Chvíli po šesté jsem vyrazil směr MC Grand a koupil jsem si lístek ke své smůle úplně pryč od všech, které jsem znal, ale nevadí, nebylo vůbec narváno, tak jsem si mohl sednou, tak jsem chtěl, ale stejnak jsem skoro celou dobu stál u parketu aby mi nic neuniklo, jelikož jsem od přírody tvor zvědavý a kdo není? Dal jsem si pár tanečních variací, propil majlant do kapsy mám hluboko, ale i to se dá přežít, ať žijou Vánoce, snad se kapsy trochu naplní.

Když kapela zahrála nějakou diskofilárnu, tak se naše škola vrhla na parket a pořádně jsme to tam roztočili. A pokud tam šoupli nějaký ploužák, tak jsem hledal nějakou známou holku a hurrá na parket, jinak to nevidím… A nyní mam další super akci za sebou a jsem opět o něco chytřejší…

P.S.: Nemám rád lidi, kteří si o sobě moc myslí…

Štítky: , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře