Počítač pro každého 23/2009 s plným Mořským dobrodružstvím

Internet       1 555x zobrazeno Přidat komentář

ppk-23-2009-obalka-casopisHledal jsem nějakou novinku, kterou bych mohl oživit svojí životní cestu. A rozhodl jsem se zde psát, co lze najít v časopise Počítač pro každého. Proč zrovna o tomto časopisu? Hlavně protože tento časopis už několik let odebírám a jsem s ním spokojený, tak proč mu neudělat reklamu 🙂

Už se zase blíží ten čas, kdy se každý bude někam hodit a nezastaví se. Ano, tušíte správně – Vánoce. Vánoce už jsou zase za dveřmi, to bude zase honička. A Vy určitě budete potřebovat vybrat vhodný vánoční dárek a PPK Vám jich pár nabízí, co třeba digitální fotoaparát? Naleznete zde kupu postřehů, které by Vám měly dopomoci vybrat ten nejvhodnější pro Vás či Vaše blízké.

Nebo si snad chcete udělat o něco větší radost? Co třeba koupí velké televize? To by mohl být pěkný velký dárek, ale Vy se v tom neorientujete? Právě proto je zde přehledná tabulka srovnaná podle úhlopříčky (od 32” do 42”) a každá televize je bodově ohodnocena – nejvíce bodů získaly tyto modely: Philips 32PF9604H (32”, 94,7b) a Samsung UE 40B7090 (40”, 94,8b), více informací najde, jak jinak než v tištěném vydání.

Pokud byste se rozhodli nadělit si k Vánocům fotoaparát podle uvedených rad, tak na stránkách časopisu naleznete i další články, které by se Vám mohly hodit například “Jak upravovat fotografie v počítači” nebo informace o uživatelském rozhraní Zoner Photo Studio 12

Dále v tomto čísle naleznete informace o Phishingu, a když už budete u toho nebezpečného světa internetu, takppk-23-2009-obalka-cd se podíváte i na nakupování na internetu a také se zde dozvíte, za které programy si stojí zaplatit a proč vytvářet obrazy disků a dalších médií.

Dvojstránka je zde věnována srovnání operačních systémů, které od sebe dělí osm let a to zaběhnutým Windows XP a novým Windows 7. A protože každý neumí nainstalovat operační systém, tak zde najdete i dvě stránky věnované instalaci Windows 7 a také návod, jak spustit počítač z CD nebo DVD.

Křížovka

O co se hraje v křížovce? Vydavatelství věnuje šesti výhercům předplatné časopisů: PPK, Chip a Level

Obsah časopisu

Obsah CD

Bonus

Mořské dobrodružství (cena: 400,-)

a další…

Předplatné

A nakonec ještě jedinečná nabídka předplatného… Za 995,- Kč na rok čili se slevou 505,- Kč, můžete k časopisu zdarma získat jednu z těchto věcí:

Nezapomeňte hlasovat v anketě (na oficiálních stránkách), který dárek se Vám líbí nejvíce! Příští číslo Počítač pro každého 24/2009 vychází: 23. 11. 2009, kde hlavní lákadla budou Encyklopedie Historie, Paragon Drive Copy & Disk Wiper 2009 a Agatha Christie: Zlo pod sluncem

Štítky:
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


1 odpověď to “Počítač pro každého 23/2009 s plným Mořským dobrodružstvím”

  1. Peca říká:

    Tak za tuhle reklamu bys měl požadovat slevu z předplatného 😀

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře