Počítač pro každého 24/2009 a Zlo pod Sluncem

Internet       1 492x zobrazeno Přidat komentář

ppk-24-2009-obalka-casopisČtrnáct dní uběhlo jako voda, vánoce se přiblížily ještě více a proto se není čemu divit, že z obálky PPK 24/2009 na Nás kouká vánoční stromeček a chce nám nabídnout nejlepší vánoční dárky pro uživatele PC.

Jaké typy pro Nás Počítač má letos připravené? Každý uživatel určitě potřebuje neustále přenášet data mezi PC nebo je jen mít zálohované mimo počítač, jelikož nikdy neví co se může jeho miláčkovi stát. Vše začíná nenápadně u paměťových karet, pokračuje přes oblíbené USB flash disky, často používané optická média CD a DVD až k externím pevným diskům nebo k tzv. síťovým pevným diskům, což je ta nejdražší věc v kategorii přenosu dat, kterou bych taky nepohdrnul, ale musela by mít paměť alespoň 1 TB, nejsem přeci troškař :).

Další velice potřebnou věcí k počítači je náplň do tiskárny, pokud je jí vaše PC vybaveno, před nákupem je ale potřeba si zjistit alespoň označení modelu tiskárny, nejlépe číslo náplně, které je nejlépe kupovat originální. A když už jsme u těch tiskáren, tak tu chvíli zůstaneme, vesměs všechny tiskárny umí tisknout barevně, tak proč k náplni nepořídit i fotopapír, kterého je na trhu také velké množství.

Pokud máte doma skladiště CD a DVD disků a náplň do tiskárny právě zakoupenou, tak nevěště hlavu dárku je zde ještě mnohem víc. Pokud obdarovaný nejraději na PC hraje hry, tak mu můžete udělat radost volantem, joystickem nebo gamepadem nebo speciální klávesnicí či myší, kterým se v tomto čísle věnuje hned několik stránek. Leze Vám na nervy ten neustálý hluk, který je slyšet s pokoje od počítače, neustále poletující kulky, jezdění tanků a bůh ví čeho ještě? Tak popřemýšlejte nad koupí sluchátek, například špičkových značek jako je Koss nebo Sennheiser.

Samé nekonkrétní věci jste laik a chcete nějaké konkrétní věci, nevěště hlavu a otáčejte na další stránku a věřte, že zde se Vám dostane konkrétních tipů přes notebook, tiskárnu, nabíječku barerii až po tašku, software nebo třeba parfému.

Minule jsme vybírali za pomoci PPK fotoaparát a nyní se Nám představí zrcadlovka Canon EOS 500D nebo třeba kompakt Olympus FE-4000, že už fotoaparát máte koupený od minule? Nevadí, tak se podíváme na full HD kameru Samsung HMX-H106 s interní pamětí 64 GB.

Že jsem Vás před chvilkou navnadil na nějaký ten herní dárek v podobě speciální klávesnice či myši nebo dokonce volantu či gamepadu? Ale vy o tom víte ještě méně než o flash disku nebo CD? Ani na Vás redakce nezapomněl a přináší 4 stránky typů na herní myši, klávesnice, volanty, gamepady a joysticky.

V případě, že máte dárky nakoupené, se nic neděje. Časopis není jen plný dárku, ale přináší i návody, které ocení i ti co s PC seznamují. Třeba v článku „Jak hledat na internetu“ se dozvíte, jak naplno využít vyhledávače Google. Google máte v malíčku, ale potřebovali byste přestavit dům nebo byt? I pro Vás má časopis návod a to na program Sweet Home 3D, se kterým můžete stěhovat skříně po celém domě či bytě bez námahy, za zmínku stojí, že program je zdarma a komunikuje česky!

Rekonstrukci máte hotovou, ale stále nemáte zprovozněnou Wi-Fi síť, kterou už jste chtěli dávno mít? Nyní je ta správná doba se do toho pustit,ppk-24-2009-obalka-dvd jelikož k tomu budete mít toho správného spojence, který Vám poradí.

Potřebuje ten Access point, jak píši  na straně 49, ale bojíte se vyjet autem? Protože nikdy nevíte, co můžete na silnici potkat a právě proto je mít dobré ty nejlepší dopravní informace, které Vám internetové stránky přinášejí.

Křížovka

O co se hraje v křížovce? ESET software věnuje výhercům praktické dárky.

Obsah časopisu

Obsah DVD

Bonus

Agatha Christie: Zlo pod sluncem (cena: 284,-)
Encyklopedie historie
Paragon Drive Copy & Disk Wiper 2009 (cena 600,-)

a další…

Předplatné

A nakonec ještě jedinečná nabídka předplatného… Za 995,- Kč na rok čili se slevou 505,- Kč, můžete k časopisu zdarma získat jednu z těchto věcí:

Nezapomeňte hlasovat v anketě (na oficiálních stránkách), které z nabízených témat Vás nejvíce zajímá! Příští číslo Počítač pro každého 25/2009 vychází: 7. 12. 2009. Bonusem pro nadcházející číslo bude sbírka nejznámějších českých koled ve formátu MP3.

Štítky:
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře