Počítač pro každého 3/2010 s klíčem F-Secure Internet Security 2010

Internet       2 147x zobrazeno Přidat komentář

Toto číslo PPK se zabývá vylepšováním počítače, dále nám doporučí, čím prakticky doplnit notebook a nebo jak provést převodem VHS kazet do digitální podoby, do které lze VHS dostat několika způsoby, v časopise se dozvíme o deseti způsobech.

Téma čísla

Jak už jsem se zmínil v úvodu, hlavní téma je vylepšení PC, které je rozděleno do dvou částí – vylepšení PC a doplňky pro notebook.

V první části vylepšujeme PC, se dozvíme, že za přijatelnou cenu a bez technických zkušeností lze PC vylepšit nebo zvýšit výkon. Co Nám PPK doporučí?
Čtečku paměťových karet ocení každý kdo má digitální fotoaparát.
Dále zjistíme, že ceny pevných disku klesly na tolik, že za 1 TB paměti zaplatíme 1 900,-, pche to nic není, já bych radši 2 TB.
A co třeba multifunkční tiskárnu? Stále Vám na stole zabírá místo tiskárna a skener? Pokud ano, tak byste se měli začít porozhlížet po něčem multifunkčním, což Vám nejen ušetří místo na stole, ale hlavně jde o praktičnost.
Za pomocí PC telefonujeme se známými nebo kamarády, tak proč bychom je nemohli i vidět? Postačí Nám k tomu webová kamera, kterou lze pořídit již od 300,-.
A takhle bych mohl pokračovat dál… Ale já řekl, NE! Dále PC můžeme vylepšit pomocí grafické karty, bezdrátového Wi-Fi přímače, reproduktorů, a pomocí USB flash disku.

A čím je vhodné doplnit notebook?

Jako nejlepší typy PPK bych ocenil napájený USB rozbočovač, který rozšíří USB porty u notebooku a druhou věc, kterou bych chtěl vyzvednout je dokovací stanice, které ušetří čas při zapojování externích periferií. Dále se redakce zaměřila na kvalitní zvuk, podložku pod notebook, televizní kartu, externí optickou mechaniku a klávesnici a myš.

Představujeme…

Jako vhodný doplněk pro PC byla uvedena multifunkční tiskárna. V tomto čísle si blíže představíme kvalitní inkoustovou tiskárnu HP PHOTOSMART PREMIUM C309, která nabízí rychlý a kvalitní tisk a také oboustranný tisk a navíc komunikuje bezdrátově. A co tato krasavice z dílny HP nabízí? Pominu-li nepostradatelný USB port, tak bych měl vyzdvihnout Wi-Fi adaptér a také technologii Bluetooth. Tiskárna dále disponuje i zdířkami pro paměťové karty a podporuje i tisk z fotoaparátu pomocí rozhraní PictBridge.

Bezpečnostní balík vybavený nejmodernějšími technologiemi? F-SECURE INTERNET SECURITY 2010, jehož plnou verzi můžeme získat na rok zdarma na PPK CD. F-Secure Internet Security se prodává za 1 600,- ale v časopisech 10/2010, 16, 2010 a 22/2010 najdete vždy klíč, který Vám dovolí tento bezpečnostní balík bezplatně používat.

Tento bezpečnostní balík je výjimečný díky principům vizualizace a cloud computingu, který ušetří zdroje vašeho PC, jelikož náročné operace probíhají na vzdálených serverových farmách.

Tipy redakce

Už minule jsem se podíval na to, co zaujalo redakci a dnes tomu nebude jinak.

Sjízdnost silnic je v těchto dnech je velmi diskutované téma, a pokud chcete mít neustálý přehled, tak zkuste navštívit stránku www.dopravniinfo.cz, tip od Miroslava Zieglera

Pokud chcete netbook od s úsporným procesorem, tak Vás jistě zaujme tip od Martina Semráda na ACER ASPIRE ONE 532

Nebo snad máte zálusk na výborně vybavený komunikátor SAMSUNG I800 OMNIA II ROSE BLACK, který doporučuje Jan Jírovec?

Chcete si snad zahrát českou agenturu ze středověku, tak to se Vám bude líbit doporučení od Aleše Havlase.


Legie – Trailer (cz)

Křížovka

O co se hraje v křížovce? Tři výherci dostanou od společnosti Gopas poukázku na školení v hodnotě 10 000 kč, 3 000 kč a 2 000 kč.

Obsah časopisu

Obsah CD

Bonus

F-Secure Internet Security 2010

a další…

Předplatné

A nakonec ještě jedinečná nabídka předplatného… Za 1 498,- Kč na rok čili se slevou 252,- Kč, můžete k časopisu zdarma získat jednu z těchto věcí:

Nezapomeňte hlasovat v anketě (na oficiálních stránkách), který přehrávač hudby používáte! Příští číslo Počítač pro každého 4/2010 vychází: 1. 2. 2010. Bonusy pro nadcházející číslo budou CyberLink MediaShow 4 a beta verze MS Office 2010.

Štítky:
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře