Pozvánka na Rock na Valníku 2010

Akce       2 349x zobrazeno Přidat komentář

Stejně jako každý rok již 10 let i letos se na poslední prázdninový víkend ve Slaném uskuteční Rock na valníku. Kde během tří dní odehraje na dvou stage odehraje 56 kapel zvučných jsem a rozličných žánrů. A nyní si je pojďme představit!

3.5. 2010: Plexis, Harlej, Punk Floid aneb první desítka účinkujících

Jak jsme slíbili v novince z minulého týdne, která se týkala prvních informací o připravovaném 11.ročníku našeho open air festivalu ROCK NA VALNÍKU Made in Gambrinus, přinášíme první desítku účinkujících. Takže tedy na desátém „Valníku“ zahrají například legendární  punkoví PLEXIS, k nimž netřeba cokoliv dodávat. Ze stejné škatulky jsou potom i vámi tolik žádaní PUNK FLOID a tradiční domácí TOTÁLNÍ NASAZENÍ, bez nichž by „Valník“ nebyl „Valník“ 🙂 Vloni na našem festivalu slavil obrovský úspěch HARLEJ – na vaše četná přání je tu máte znovu. „Valník“ je samozřejmě neodmyslitelně spjat s tvrdší partičkou PROJEKT PARABELUM, která zastupuje slánskou scénu spolu s novým objevem reggae-ska partičkou RASTAFIDLI ORKESTRA. První desítku doplní táborská ska kapelka HODNĚ PODNĚ, jihomoravští FINAL FICTION, tuzex-punkeři APPLE JUICE a pražská veselá punkovka 200 GRAMŮ MÁSLA. Další desítka bude zveřejněna příští týden.

10.5.2010: Tleskač, Visací zámek, Konflikt aneb druhá dvacítka

Po přečtení této novinky vám bude známo už 20 účinkujících souborů našeho open air festivalu ROCK NA VALNÍKU Made in Gambrinus No.11, který se koná 26.-28.srpna 2010. Po roční pauze se opět vrací tolik žádaný plzeňský ska orchestr TLESKAČ a po několika letech legendární crossover partička JOLLY JOKER. K dalším třem jménům snad netřeba cokoliv dalšího dodávat – VISACÍ ZÁMEKZVLÁŠŇÝ ŠKOLA a slovenští KONFLIKT. Na vaše četné žádosti jsme pozvali punkery z THE FIALKY, kteří si na „Valníku“ odbydou premiéru. To punk-rockový WERGLŮV PJOSu nás už kdysi vystoupil a letos si koncert zopakuje. Z mladých kapel jsme oslovili skupinu CIVILNÍ OBRANA a v rámci podpory regionální scény místní kapely WAJGLDILEMMA IN CINEMA. Dvacítka je tedy známá, za týden se čekejte desítku třetí.

17.5.2010: Alkehol, Fast Food Orchestra, italští Killjoy a třetí várka

Tak jsme tu s třetí desítkou účinkujících, kteří vystoupí na 11.ročníku našeho open air festivalu ROCK NA VALNÍKU Made in Gambrinus. Hned první jméno netřeba blíže představovat. Po loňském úspěchu jste je chtěli znovu, tak je tu máte – ALKEHOL. V rytmu ska přijedou zahrát FAST FOOD ORCHESTRA, ze zahraničí potom italští neopunkeři KILLJOY. Již nějaký ten pátek u nás nehráli někdejší častí účastníci a jedna z kapel, co stála u zrodu festivalu – JAKSI TAKSI. Pro ty, co mají rádi tvrdší muziku jsou tu ostravští GALACTIC INDUSTRY a znojemští X-CORE. A ještě pár punkovek – VISION DAYSBAČKŮRKY Z MECHUPROMILE a v rámci podpory scény regionu skupina SVOLOČ. Znáte třicet vystupujících – příště zveřejníme 15 dalších kapel.

24.5.2010: Dalších patnáct účinkujících

Blíží se konec května a my finišujeme s odtajněním posledních várek našich účinkujících. Jak jsme slíbili minule, tentokrát to bude patnáct jmen – známější více i méně. Jdeme na to. Začneme kvartetem partiček tvrdšího ražení – některé u nás už v minulosti hrály, pro jiné je účast premiérou. Na letošním Valníku vystoupí MAGMA HOTELSATISFUCKTIONEROSION OF SANITYENTER. Ze zahraničí dorazí slovenská  alko punk-rocková legenda SITŇAN a když jsme u toho punk-rocku, jsou tu  HOUBASPS,POD STOLEMMZHBENJAMING BAND z těch band, co už nějaký pátek hrají, KOMBAJNTRAMBUS jsou pak ti mladí s ambicemi. V rámci podpory scény regionu zahrají tradiční DERATIZÉŘI a znovuzrození R.Z.M., čtyřicátou pátou kapelou je potom nejen na Slánsku tolik oblíbenýDOCTOR P.P. Poslední pátou várku kapel – tentorkát jedenácti, neboť vystupujících bude 56 čekejte příští týden

31.5.2010: Olympic a poslední jedenáctka

Přinášíme vám poslední jména, zvučná i méně zvučná, poslední jedenáctky účinkujících  –  nakonec totiž vystoupí v letošním 11.ročníku přesně 56 skupin. První jméno bude znát určitě a zcela jistě každý – OLYMPIC. Není větší legendy v české rockové muzice a Olympic vystoupí ve Slaném po předlouhých 22 letech. Punkery snad potěšíme následující šesticí skupin. Návrat na Valník hlásí po mnoha letech V.T.MARVIN (s původním zpěvákem), dále pak nepostradatelní VOLANTN.V.Ú., kteří prostě už k našemu festivalu neodmyslitelně patří, premiéru tu budou mít HEEBIES JEBIES, z těch méně známějších, ale kvalitních pak JZD a v rámci podpory kapel regionu agropunkáči S.N.A.D. V nové sestavě a pozměněném stylu pak vystoupí PRAGUE CONSPIRACY, zpestřením festu bude na jeho samotný závěr rock´n´rollový CAKTUS. A ještě dvě tvrdší partičky anebTRAKTORENTER. Nyní tedy znáte všech 56 vystupujících a v nejbližší době očekávejte časový harmonogram akce + info o vstupenkách.

Převzato z oficiálních stránek valnik.cz

Od dnešního dne si lze koupit vstupenky…

Ceny vstupenek na Rock na valníku 2010:

  • 495,-Kč – předprodej na všechny dny
  • 600,-Kč – na místě na všechny dny
  • 350,-Kč – čtvrtek na místě
  • 350,-Kč – pátek na místě
  • 350,-Kč – sobota na místě
  • tělesně postižení mají tradičně vstup zdarma
Štítky: , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře