Prodloužené úspěšně za frekventanty

Blog       1 558x zobrazeno Přidat komentář

Taneční kurzy znamenají naučit se tančit alespoň nějaké ty „základní“ kroky do několika desítek tanců – standartních, latinsko-amerických, country i národních. Každý si najde oblíbený tanec, tanečnici, se kterou nejradši tancuje a třeba dostane kapesníček a také svou nejmilejší písničku. A nebo také prošoupe několikery boty, zníčí několik silonek (ne, ty vážně, nenosím, jen z doslechu 🙂 ) a nebo parkrát někoho šlápne nebo bude šlápnut. Ale hlavně užije si také naposledy spolužáky ze základky.

Minulou neděli jsem se byl podívat na prodloužené u p. Cyprise, nejdříve jsem se trošku zděsil, když jsem se podíval na balkón a tam prázdno, nikde nikdo, ani přízemí nebylo moc narvané, stoly na parketu a vůbec to nevadí, co to? jsou tu vůbec taneční!?! ale, jo slyším tu známou nástupovou… a už se „plní“ parket, dvacet párů to se moc zaplnit nedá. Nejdřív jsem si chvíli povídal, potom přišel kámoš a už jsme byli na parketu. Nemohl jsem si nechat ujít příležitost a nezatancovat si s mojí nej tanečnicí Martinkou 🙂 zatancovali jsme si Blues a potom jsem si šel pro jinou partnerku, jelikož Martinka čeká potomka 🙂 ale lepší jeden tanec než nic.

Tyto taneční jsem si užil na parketu víc než dost i mimo parket nebylo o zábavu nouze, bylo to bezva už se těším na druhou prodlouženou, na které by měl být karneval.

Včera, v pátek, jsem byl na druhé prodloužené u p. Horáka, jak už jsem psal má narváno, chcete se dostat na parket? probijte se, chcete se na parketu hnout? moc to nejde, chcete z parketu? probijte se podruhé – hrůza, takhle špatné taneční jsem ještě neviděl, třeba lidem dojde, že je lepší kvalita než páteční taneční a třeba si budou stěžovat, ale ani jednomu nevěřím, škoda.

Tyto taneční jsem si na parketu moc neužil, jelikož se tam nedalo skoro hnout, dokonce mi šlápli na jednu z několika partnerek. Ale užil jsem si je mimo parket, když jsem se nemusel probíjet. Jelikož tam bylo celkem dost lidí, ze školy tak nebylo o zábavu nouze, ale hlavně tam byl jeden človíček, na které ho jsem se těšil nejvíc 🙂

Štítky: , , , , , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře