Půjdete někdo se mnou?

Blog       1 566x zobrazeno Přidat komentář

O tom že končím s ICQ už všichni víte a nyní bych se vás chtěl pokusit zmanipulovat, aby jste odešli se mnou. Nebojte, lámat vás nebudu, protože to by nikam nevedlo. Asi si právě říkáte, že jsem bláhový, když odcházím, jelikož mám na ICQ tolik kontaktů. Ne, já nejsem bláhový, pouze chápu, že pokud ten krok nebudou dělat jednotlivci, tak ho neudělá nikdo! A nyní už mi zbývá jen nechat plynout čas a čekat, jestli se někdo připojí ke mně.

Takže uvidíme se na Windows Live Messengeru? Co Windows Live Messenger nabízí? Bezpečnost! Rozšiřitelnost pomocí pluingů a mnoho dalších netušených možností, kdo neokusí, nepochopí. Nebudete mít nějaké trapné číslo jako třeba 242149227, které je těžce zapamatovatelné, ale budete mít normální emailovou adresu od Microsoftu, která Vám ale otevírá netušené možnosti – emailová schránka, úložný prostor, webová prezentace a mnoho dalších věcí od Microsoftu.

Říkáte si co budete dělat s další emailovou adresou? Třeba se zamiluje to Hotmailu jako já a budete na něj mít přesměrované všechny vaše adresy a ještě když budete mít CoolHotmail, tak si můžete zvolit opravdu Cool adresu 🙂

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře