Rozplynul se mi sen

Blog       1 000x zobrazeno Přidat komentář

Není to tak dávno co jsem snil o posmrtném životě v podobě zvířete, ale to co se ve společnosti děje v poslední době mě donutilo rapidně změnit názor, jelikož se nedokážu vžít do psa, který hoří, do kočky, která je předhozena psovi a dalších jiných ohavností páchaných na čtyřnohých přátelích člověka, který člověku neustále pomáhají a jak se jim za to člověk odvděčí? Setne jim hlavu, opijí je, zapaluje je… Toto má být civilizovaná společnost? Kam jsme se to dostali? Kdo za to může? Rodiče, parta?


I po sebelepší výchově se z kultivovaného člověka může stát bezcitná bestie (záměrně nepíši zvíře), která dokáže zabíjet pro radost, pobavení, ale ono to nikomu nevadí to je super, co? alespoň může pokračovat! Když člověk zabije člověka, tak jde do vězení. A když člověk zabije nevinného tvora – zvíře, tak je v pohodě, jelikož dostane pouze nějaké ty veřejně prospěšné práce, dal bych mu je v útulku (ba ne sarkasmus), aby si mohl vyhlédnout novou oběť.

Když jsem v dotazníku vyplňoval, jestli jsem pro trest smrti napsal jsem, že nejsem, ale nyní bych ho povolil a lidi bych zabíjel, tak jako oni – oko za oko zub za zub

Video

Tak jaké jsou vaše pocity nyní jste v extázi, hledáte zvíře? Nebo patříte k té lepší polovině a vraždili by jste takové lidi?

Štítky: ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře