S Počítačem pro každého 25/2009 půjdeme do Betléma

Internet       2 163x zobrazeno Přidat komentář

ppk-25-2009-obalka-casopisTentokrát už žádné vánoční dárky nečekejte, minule jich bylo dost. V tomto čísle na majitele časopisu čekají vánoční koledy s představení „Pojďme spolu do Betléma“ v oblíbeném formátu MP3.

Ale přeci jen pokud se rozhodujete, jestli si k vánocům koupit PC nebo notebook, tak v tomto čísle najdete přehled výhod stolních PC, přednosti notebooků a v dnešní době úspěšných mininotebooků a také LCD PC, na stránkách časopisu si představíme elegána BenQ nScreen i221, a to vše srovnané v jednoduché tabulce nebo podrobně probrané na 4 stránkách.

Retro nebo moderna

Kdo by nechtěl zachytit ty pěkné vánoční okamžiky, které trvají třeba jen krátkou chvíli třeba radost v malých dětských očích, když uvidí rozzářený vánoční stromek a pod ním dárky a nejen proto najdeme v časopise srovnání kompaktního retro fotoaparátu Olympus PEN E-P1 a malého kompaktu připomínající zrcadlovku, co se ovládacích prvků týče Panasonic Lumix DMC-GF1. Po přečtení recenze už bude jen na Vás, jestli budete chtít zavzpomínat na doby minulé nebo se budete držet moderních zvyklostí.

Zatočte se škrábanci

Každý to někdy zažil, vložil disk do mechaniky a mechanika ho nechtěla přečíst. Podívaje se na druhou stranu disku jste zjistili, že se na disku usídlil velký tlustý škrábanec. A co teď? Vyhodit disk a koupit si nový? Ale co když disk nebyl zrovna nejlacinější? Co ho zkusit opravit… V prodejnách Game (příve JRC) více informací získáte na Škrábanec.cz

Jak si vypálit ty vánoční koledy?

Přílohou dnešního čísla jsou vánoční koledy, určitě nejeden čtenář si je bude chtít vypálit, ale každý nemusí vědět, jak proto lze v tištěném časopise najdete návod na vypalování s programem CDBurnerXP, který nejen že zvládne disk vypálit, ale také Vám vytiskne obal na CD nebo smaže přepisovatelný disk.

Výroba vánočních přání

Nechcete si kupovat vánoční pohlednice v obchodě, jelikož už se Vám zdají okoukané a chcete si s pomocí počítače vytvořit vlastní? S programem PostCard Maker to není žádný problém!
Program je velice jednoduchý napíšete text, který zformátujete, přiložíte muziku, nastavíte pozadí pohlednice, popř. vložíte další objekty. A když je vše hotové, tak si svůj výtvor můžete vytisknout nebo poslat emailem.

Návrh bytu pokračuje

Už v minulém dílu jste si mohli pomoci programu Sweet Home 3D navrhnout vlastní byt nyní v tom můžete pokračovat, jelikož se dozvíte nové informace, které jste nevěděli nebo jste nemohli pokračovat kvůli tomu, že jste v programu nenašli svojí skříň v kuchyni? I to zde bude vyřešeno, jelikož se dozvíte, jak si do programu vložit nový nábytek. Nebo snad máte návrh bytu hotov, ale z ptačí perspektivy to není ono a Vy byste se chtěli po bytu projít? Žádný problém!

První pomoc

Trápí Vás otázky jako samovolné restartování/vypínání PC nebo modrá smrt (BSOD) nebo snad nefunkční připojení k internetu na tyto i další otázky najdete odpovědi na straně 46 a 47.

Tuning Firefoxu

Kdo by nechtěl mít prohlížeč, který by uměl všechno, co od něj očekává a možná i něco navíc? Určitě každému by se takový prohlížeč líbil. A Firefox to dokáže! Za daň v podobě zpomalení při startování. Za tuto daň si budete moc rozšířit Firefox dle své libosti například rozšířením Speed Dial,PDF Download nebo Link Alert a dalšími z mnoha rozšíření, které existují pro Firefox.

Křížovka

O co se hraje v křížovce? O roční předplatné časopisů PPK, Chip a Level.

Obsah časopisu

Obsah CD

Bonus

Pojďme spolu do Betléma

a další…

Předplatné

A nakonec ještě jedinečná nabídka předplatného… Za 995,- Kč na rok čili se slevou 505,- Kč, můžete k časopisu zdarma získat jednu z těchto věcí:

Nezapomeňte hlasovat v anketě (na oficiálních stránkách), které z nabízených témat Vás nejvíce zajímá! Příští číslo Počítač pro každého 1/2010 vychází: 18. 12. 2009. Bonusem pro nadcházející číslo bude Encyklopedie Historie, II.  díl.

Štítky:
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


2 komentáře to “S Počítačem pro každého 25/2009 půjdeme do Betléma”

  1. Prochor říká:

    Jsem starý děd a tak umím jen a jen pouhé něco a proto, prosím, ještě jednou: JAK TEDY SI VYPÁLIT VÁNOČNÍ KOLEDY?! Díky za odpověď

  2. Jindřich Rubeš říká:

    Připravuji o programech na vypalování příspěvek…

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře