Škola je za dveřmi

Blog       1 328x zobrazeno Přidat komentář

Nyní jsme si užívali dva měsíce prázdnin po dlouhém školním roce, ale to se nyní změní. Poslední prázdniny alespoň pro mě utekly velice rychle a jak to znám školní rok se potáhne jak smrad. Ale co bude až bude konec? To je to oč tu běží! Jelikož jako i jiní i já budu mít svoje čtyři roky na střední škole za sebou.

Ale konec je ještě daleko, takže se budu zabývat přítomností, jelikož je důležité se soustředit na přítomnost (ať žije Star Wars), ale ne budu se muset už nyní na začátku rozhodnout, co bude dál – konec nebo další škola? Tož, to ještě nevím, jak řekl jeden slepý muž: „Uvidíme!“ a šel dopředu…

Co mě ve čtvrťáku všechno čeká?

První věc je seznamovací výlet s prvákem (o kterém se možná rozepíšeme na „VS“((prac.název – VS = VelvarskáStřední)) ale já ne), který se „tvrdé“ 😀 jádro čtvrťáku rozhodlo uspořádat, když se na konci školního roku zmínil p. profesor, že bychom se měli prváků ujmout… První víkend jsou tedy OUT

Druhý víkend a druhý výlet tentokrát třídní, který už neorganizuji – jedna akce stačí. Jedeme už ani nvm, kam?!? jop, aha do Štedronína, jinak z prváky vyrážíme do Mšena.

Poslušně hlásím, jsem tu! Poslední praxe a potom už jen práce a práce…

A potom je chvíli „volno“ a další akce, o které něco málo vím, je jedna z důležitějších věci ve čtvrtém ročníku, jasně Maturitní ples, to jsem na to zvědav, peníze ještě nejsou vybrané a mělo by se pomalu všechno domlouvat a platit, mno ono to nějak dopadne – ze svého to nedám! – máme záložní verzi náměstí ve Velvarech to jistí!

A potom už jen učení a opakování… Maturita, jsem na to zvědav, už to vidím nervy v kýblu, v hlavě hovno

Potom už jen maturitní večírek, chlastačka největší 😎

Jak to tak pročítám, tak jsem si vzpomněl ještě na třetí ročník. Divíte se proč? No, přeci poslední zvonění.

A pro nás redaktory a zakladatele neoficiálního školního webu ještě jeden takový super úkolek, najít za sebe schopnou a kvalitní náhradu, která udrží zaběhnutý web v chodu a za čtyři roky za sebe najde náhradu jako my nyní v prváku.

Videoklip na závěr…

Jaksi taksi: Škola

Štítky: , , , , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře