Slova

Blog       1 437x zobrazeno Přidat komentář

Pokud chcete někomu ublížit, co uděláte? Použijete násilí? Neblbněte, existuje i jednodušší řešení – slova! Stačí pár dobře mířených slov a vaší oběť zasáhnete ještě víc než kdyby, jste jí kopli. Fyzická rána rychle přebolí ale co rána slovem? Dokážete zapomenout, tak rychle? Chcete mít hodně nepřátel, tak stačí mluvit, tak aby to vašemu okolí ubližovalo a věřte, že na vás dlouho nezapomenou. Vaše slova jim neustále budou běhat hlavou a budou přemítat, proč jste to řekli. Proč zrovna vy, o kterých si to třeba ani nemysleli. Budete v jejich očích za špatného, budou vás nenávidět!

Jsou slova, která si tolik nepřipouštíte, jelikož byla myšlena v legraci nebo si dokonce utahujete sami ze sebe. Zrovna se většina baví, protože si děláte srandu ze sebe samotného. I ten největší bručoun se zasměje, ale najdou se i tací, které tento druh humoru neuspokojuje a myslí si o takových lidech svoje. Morousové…

Dokážu tě pozdravit. Zapřít s tebou rozhovor. Ale už se těším, až vypadnu a v životě už tě NIKDY neuvidím, i přesto všechno… Ublížila jsi mi. Chtěl jsem zapomenout a dnes, když už na tebe nemyslím, jsi mě znovu ranila! Vypadni z mého života!

Štítky: , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře