SMS zdarma a rychle

Internet       2 743x zobrazeno Přidat komentář

Potřebujete poslatsms co nejrychleji a zadarmo, jenom nevíte jak to udělat, jelikož žádný váš kamarád nemá kredit? Ale vy máte k mání počítač s připojený internetem. Tento text nepřinese spoustě lidí nic nového, ale zase na druhou stranu znám lidi, kteří o tom nevědí, takže všichni čtěte dál a třeba i já se dozvím něco nového.

poslatSMS.cz

Potřebujete poslat rychle sms a máte k mání pouze webový prohlížeč? Tak napište “poslatsms.cz”:[http://poslatsms.cz/] do adresního řádku a před Vámi se objeví, jednoduchá stránka, odkud můžete posílat sms na všechny operátory zdarma. Dále se na stránce můžete registrovat, registrací získáte adresář, podpis a jiné další věci.

poslatSMS.cz

Krteček

Nevěříte internetu? Chcete všechno mít v PC? Proto je tu Krteček, který nejen, že Vám nabízí posílání sms a adresář, ve kterém můžete mít dokonce fotku osoby, které chcete sms poslat.
Dále tento program dokáže kontrolovat online přátele na XChatu a samozřejmě mnohé jiné věci…

Alahomora.ic.cz

Esmska

Program na posílání sms napsaný v Javě. Díky tomu, že je program napsán právě v Javě ho můžou používat i lidé, kteří nepoužívají OS Windows. Tento prográmek zatím podporuje pouze adresář, ale díky Javě by mohl prorazit. Program je šířen pod licencí GNU PL.

eSMSka – Google Code
Ripper – tvůrce programu

ICQ

Ano, i tento kecálek už nějakou dobu podporuje posílání sms.

ICQ.com
ICQ.Atlas.cz


Štítky: , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře