Sportem ku…

Blog       1 209x zobrazeno Přidat komentář

…zdraví nebo, když nad tím tak přemýšlím, tak bych spíše řekl „Sportem k trvalé invaliditě„, jelikož kdy se stává nrjvíce úrazů, věřím, že mi alespoň někteří dáte za pravdu, že je to při sportovních aktivitách. Protože zranit se při koukání na TV nebo PC by jste se snad zranit nemohli pokud, se nebudete houpat na židli u PC a nezpadnete, tak nešikovně, že si zraníte hlavu třeba i záda. Pády to je věc, někdy se povede spadnout, tak že se nezraníte a jindy jde o holý život. Ale pády není jediná možnosst, jak přijít k úrazu stačí jenom špatně šlápnout a máte výron kotníku ani nevíte jak jste k němu přišli. (vlastní zkušenosti)

I když se na první může zdát, že sport je vlastně skoro bezpečný, jelikož už existuje několik druhý ochraných pomůcek pro každý sport, jenom se málo nebo vůbec při amatérské hře neužívají. Ale jestli používá ten nebo onen hráč ochrané pomůcky při sortu je jeho věc, věc jeho zdraví.

Případ z dnešního kroužku:

Trvalý návštěvník tohoto blogu si jistě všimnul, že hraji oblíbený sport Florbal nejradši hraji někde v poli, ale občas se ocitnu i v bráně, jelikož se tam nikomu moc nechce. Dneska jsem byl opět v bráně. Pohoda moc střel na mě nešlo, takže spíš odpočinková záležitost. Najednou se proti mě vyřítí soupeř, když se mu pokouším vzít míček, tak mě sekne, krásně do prstu chvíli o tom ani nevím, ale pochvíli z toho začne vytýkat krev stále pohoda, otřu a hraji dál, nakonec to zfialový a začíná to i pobolívat, proto opuštím hrací plochu a už jen přihlížím.
Florbal jsme hráli po turnaji ve Frisbee, který vyhrál třetí ročník (čili náš ročník).

Štítky:
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře