RSS | RSS komentářů | Registrace na webu | Administrace | Nové heslo | Přihlásit se

webhosting Savana.cz: udělal jsem chybu při registraci nebo je problém jinde – AKTUALIZOVÁNO

Internet       11 929x zobrazeno 4 komentářů »

Už to bude rok, co můj web běží na webhostingu Savana.cz. Po roce jsem se od nich dozvěděl, že když jsem k nim přesouval doménu a tudíž jsem byl nucen vyplnit registrační formulář a vyplnit tam svoje údaje, dále jaký hosting jsem si zvolil a v poslední ale nejvíce důležité kroku, jestli chci novou doménu, přesunout doménu nebo to chci bez. Jsem udělal chybu já, jelikož jsem si nainvně myslel, že když dám přesunout doménu, tak bude všechno v pohodě.

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky: , , , , , ,

Nový hosting

Blog       4 326x zobrazeno Bez komentářů »

Je to již půl roku, co jsem psal o tom, že jsem přešel na novou doménu, nový hosting a nový redakční systém. Doména i redakční systém zůstal stejný. Až na to, že redakční systém se ve svém vývoji posunul o nějaký kus dál. Já pro něj vyzkoušel pro něj několik desítek pluginů, než jsem našel ty pravé, které  mi vyhovují.

Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (+1 hodnocení, 1 hlasů)
Loading...
Štítky: , ,

Nový začátek

Blog       3 086x zobrazeno Bez komentářů »

Již od začátku prázdnin jsem řešil otázku vlastní domény, nového redakčního systému a nyní se vše uskutečnilo. Doufám, že jsem vše zvolil správně a nebudu litovat. Ale to ukáže až čas.

Doména

Řešil jsem otázku jakou doménu vybrat, jestli zvolit jindrarubes nebo jrubes a nebo „jen“ rubes. Podíval jsem se na další využití jako třeba e-mail. A e-mail ve tvaru jindra(A)rubes, se mi zamlouval nejvíc, a proto vyhrála doména rubes. Klikni zde, pro přečtení celého příspěvku »

Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...
Štítky: , , , , , ,