Taneční končí, já pokračuji

Blog       1 291x zobrazeno Přidat komentář

V pátek byly ukončeny taneční revanšem a taky byl ukončen jeden mladý život, skokem ze Slánské hory. První hodina se nesla ve vzpomínce na mrtvého, první tanec byl Waltz, nejoblíbenější tanec mrtvého. Holky, které obdaroval dostaly malý šperk od rodičů… Jak jsem již psal první hodina byla smuteční, ale dále se všichni naladili na zábavnou náladu a už se nechmuřili.

Já jsem musel obdarovat tři holky, dostávaly malý šperk a květinu. Toto jsem zvládnul již první hodinu a potom jsem se zdekoval na diskotéku, na které jsem měl být i jako pořadatel, ale bohužel jsem měl jiné povinnosti. Ale kdybych si mohl vybrat, tak moje rozhodnutí je jasné! Disko.

Sice taneční skončili, ale já pokračuji a to v pokračovacích tanečních, které vede M. Cypris, každou středu do 16.00 do 17.30 v tělocvičně Gymnázia ve Slaném. Můj názor je, že si zde užiji i více zábavy než v pátečních tanečních, které jsem navštěvoval, i když jsem v pátečních znal více lidi. Ve středu nás chodí 15 čili není problém se seznámit a hlavně chodí samí fajn lidé, které to baví.

Štítky: , , , , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře