Taneční Slaný 2009 prodloužená #1

Akce       2 371x zobrazeno Přidat komentář

tanečníLetos má ve Slaném jen jeden taneční mistr, jelikož mistr 1, chtěl pátek a když ho nedostal, tak řekl, že sobotu nechce. Když mistr 2 s tanečními začínal, tak se pánové mistři dohodli, že se budou po roce střídat. To by bylo na úvod. Takže mistr 2 má tento rok pátek a sobotu – pátek nabitej (cca. 70 párů – minulý rok bylo víc) a sobotu poloprázdnou (cca. 20 párů). Ale proč ne, když to tak lidi chtěli, po domluvě můžou přejít, ale asi se jim nechce. Ale to je jejich problém…

Včas, abychom zaparkovali

Včera jsme s velkou časovou rezervou vyrazili do Grandu, kde se taneční konají, abychom mohli zaparkovat před Grandem a nemuseli hledat místo k zaparkování. A kupodivu jsme tam nebyli první, jak jsem si myslel škoda.

A jdu na to…

Blížila se sedmá hodina a Grand se zaplňoval a frekventanti už se těšili na jejich oblíbenou znělku, která oznamuje nástup. Všichni jsou zadáni, ale několik dam přebylo, že by moje šance jít si zatancovat? Tak proč se jí nechopit… A jde se na to!

Tancují proti všem, klidně…

Minulý rok bylo víc našlapáno na parketu, letos by se tam ještě cca. 20 párů vešlo. Když už tancovat, tak na pořádně plném parketu 😀 . Ale ne, jsem rád, že jsem se občas mohl trošku hnout, i když moc to nebylo, jelikož když si tam každý šlape, co chce nebo se postaví proti všem, tak je to celkem o hubu (několik páru jsem radši otočil).

Jak je již zvykem na první prodloužené probíhalo společné focení frekventantů, kdy si užijí delší přestávky, jelikož než srocení tolika lidí chvíli trvá. Než se pánové a dámy vyfotili, uběhlo tolik času, že jsem si potom zvládnul zatančit jen jeden tanec a byl čas na tanec s rodiči, kamarády aj…

Večer jsem si náramně užil a už se těším na druhou prodlouženou, která bude ve znamení karnevalu

Kdo píše o tanečních?

fotografie v tomto příspěvku nafotil Karel Náprstek

Štítky: , , , , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře