Už se sprchujeme

Blog       1 351x zobrazeno Přidat komentář

Týden jsme se chodili sprchovat do druhé nevyužívané sprchy a potom přišel ten den, na který jsme se těšili. Dělníci odešli a my se mohli vysprchovat v nové sprše, je to krása konečně teplo, když člověk vyleze ze sprchy.

A jak probíhala rekonstrukce?

První den se vymlátili dlaždičky, vyhodila vana a rozbila podlaha, dlaždičky šly dolu z tuha, vana byla venku rychle a potom už jenom rozbít podlahu a vynosit to co obložení a podlahy zbylo… To je pro dnešek vše

Druhý den přišli chlapci od vody, vyměnili kovové trubky za plastové a celkem dost toho rozbili a jeli domů, očekávalo se, že to stihnou za den, bohužel.

Třetí den jsou tu znova a dodělávají to co nestihli vymlátit a vyměnit. Vše mají hotové.

Čtvrtý den se upravují stěny, když jsou stěny OK, tak je na řadě podlaha, to co se vynosilo musí zpátky, super nejdřív ven nyní dovnitř.

Pátý den, dnes přijdou na řadu dlaždičky na stěny a podlahu, takže je musíme přinést, konečně se rýsuje něco jako koupelna.

Šestý den se spáruje a usazují se nové umyvadla, později se přijde přidělat sprchový kout a topení. A koupelna je hotova. Tedy až na stěnu, která by měla oddělit sprchový kout od zbytku koupelny, který by měl do 14 dní dorazit.

Ale to už nás netrápí, to si radši vytřu než abych se chodil sprchovat do zimy…

Štítky: ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře