Vánoce, svátky klidu a míru

Blog       1 284x zobrazeno Přidat komentář

Opravdu jsou vánoční svátky, svátky klidu a míru? Já o tom začínám pochybovat, jelikož mám náladu na ho*no a jen kdybych mohl, tak dám někomu (komukoliv) pěknou na čenich a ještě bych strašně rád do čehokoliv kopnul. A to jen proto aby se mi alespoň trochu ulevilo. Jelikož nálady, které se u mě nyní střídají už tak nějak trošku nezvládám.

Je toho na mě v poslední době trošku moc. A jako všichni jsem jen člověk. A proto když jsem sám nebo si alespoň myslím, že jsem sám, tak si pěkně pobrečím a hnedka se mi uleví, ale nemá to moc dlouhé trvání, takže ty nálady budu muset začít nějak řešit, jelikož už mě vůbec nic nebaví a taky se mi zdá, že se mi ani nedaří jak bych chtěl.

Ale třeba se časem všechno změní, ale doufám, že to bude hodně rychle, jelikož toho je doopravdy nějak moc. Já vlastně ani nevím co sem píši, tak doufám, že se to bude dát číst, jelikož u toho brečím a ani nevnímám co píši.

Mám Vás všechny moc rád (hlavně jednu holčinu), užijte si hezké svátky, nejspíš to napíši ještě jednou… ale co kdybych opomněl 🙂


Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře