Výměna kalendáře na ploše

Tipy, triky       2 638x zobrazeno Přidat komentář

Psal jsem, že jsem nainstaloval Kalendář ale ten už je nyní minulost, jelikož jsem našel lepší náhradu jen za obyčejný Kalendář, který ukazuje pouze svátky a dny v týdnu a vy si sami můžete přidat akci nebo vypnout PC. PC si bohužel už pomocí Kalendáře nevypnu, ale udělám si plno jiných věcí.

Nainstaloval jsem si Rainlendar, tento kalendář mě oslovil hlavně tím, že k vámi nastaveným událostem přidává ikonku, které odpovídá události, která se bude konat, ikonka závisí na vybrané kategorii, kterou přiřazujete k akci. Nejen že jsou akce a úkoly ale také si můžete nechat zobrazit dvě vedlejší okna, které vypisují akce s kalendáře na týden dopředu. Můžete se nechat i zvukově upozornit na tuto akci. Samozřejmě nechybí čeština, i když názvy měsíců a dnů v týdnu nejsou přeloženy, ale jinak je přeloženo vše. Dále si můžete nastavit klávesové zkratky a také průhlednost. Za upozornění na Rainlendar vděčím a tímto děkuji Jakovi

Odkazy

Rainlendar na Stahuj.cz
Oficiální stránky

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (+1 hodnocení, 1 hlasů)
Loading...


1 odpověď to “Výměna kalendáře na ploše”

  1. Eva říká:

    Tento prográmek je skvělý, už ho používám 2 roky a jiný už nechci. Vyhovuje mi ve všech směrech, upozorňuje i na svátky a narozeniny, kde přepočítává věk oslavence, je perfektní na upozornění událostí, které se opakují právě jen jednou za rok, ale dokáže upozornit i na více událostí v jednom dni. Nemůžu si ho vynachválit.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře