Vypouštím vše?

Blog       1 035x zobrazeno Přidat komentář

Sedím před monitorem a přemýšlím co psat jasnou stručnou zprávu nebo dlouho sáhlý román. To v úvodu jetě netuším, píši myšlenky, tak jak volně nenuceně přichází, nechci je ovlivňovat, jelikož bych z toho neměl ten správný požitek a vy jistě také ne, kdybych každou svojí myšlenku třikrát otočil než jí použil. NO CENSORED. Ano, správně píši bez cenzury, která lidem svazuje ruce, kupidivu žijeme v demokracii, kde je svoboda slovo, ale každý nemá tu odvahu, nejspíš se pouze bojí moci a strach mu to nedovolí.

Jde to i bez strachu. Ale jak to udělat. Jednoduše nebát se toho co strhne ten či onen článek. Protože vždy existují jenom dvě možnosti. Ta lepší lidem se to zalíbí a začnou nás číst pro naš styl, ale nepleťte si to s vulvárem, tohle už je moc. Druhá horší možnost lidem se to líbit nebu, jelikož to nečekali a už nás nenavštíví. Otázka je nasnadš. Psát čistou pravdu a nebo zmanipulované lži?

A jak to vypadá v praxi. Lidé sedí, přemýšlí a píše a nakonec to smažou jedním kliknutím myši, zahodí svoje názory, svoje myšlenky, jako kdyby nikdy neexistovaly. Bohužel toto dění my čtenáři ovlivnit nemůžeme.

Proto navštěvujme svoje oblíbené stránky, jelikož čtenost je to co žene redaktory dál a píší.

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře