Webové prezentace pro školy snadno a rychle

Internet, Pro VelvarskouStřední       2 002x zobrazeno Přidat komentář

Nemáte ve škole člověka, který by dokázal vytvořit pěknou webovou prezentaci vaší školy. Nyní už to nevadí, jelikož existují open source aplikace, které to zvládnou za Vás. Čili není problém vytvořit fungující a aktualizovaný web během několika málo minut.

Říkáte si a co vzhledová stránka webu, která je nedílná součást webu? Není problém, jelikož každý redakční systém má své fanoušky, kteří se pro svůj oblíbený redakční systém většinou snaží udělat maximum a dokonce pro něj na stránkách poskytují i technickou podporu a to vše a ještě více zadarmo.

Redakční systémy

Hodnocení

RS2, phpRS a peCan jsou české redakční systémy, ostatní jsou oblíbené českými uživateli, takže pro ně vznikly fan stránky, kde se nachází jejich jazykové mutace (nejen české), seřadil jsem je podle oblíbenosti (u mě – co se líbí jednomu nemusí se líbit druhému) RS2 a PHP-Fusion si získali mojí největší oblíbenost. Pokud hledáte jednoduchost a nepotřebujete moc funkcí, tak doporučuji phpRS, pokud hledáte hodně funkcí a nevadí Vám angličtina na webu, tak je tu PHP-Fusion, WordPress a Drupal, na které naleznete nezpočet pluingů (rozšíření) a také je pro ně nejvíce themes (vzhledů) a dokonce i čeština.

Tento text byl sepsán pro web VelvarskaStredni

Štítky: , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře