Z čeho poslouchám hudbu?

Blog       1 725x zobrazeno Přidat komentář

O prázdninách jsem byl na brigádě a vydělal jsem si nějaké peníze a potom mi „odešly“ sluchátka, nevyplácí se kupovat si levné šmejdy co nic nevydrží a zrovna, když má člověk trochu peněz a chce, aby se mu jeho investice vyplatila čili aby nemusel každoročně reklamovat/kupovat nová, tak jsem si pořídil z trochu jiného soudku než doposud.

KOSS SB/49

Proto jsem se porozhlédl na internetu a našel jsem si značku, nad kterou už jsem nějaký čas přemýšlel čili KOSS – sluchátka s doživotní zárukou, tak značka by byla nyní už jen typ, přečetl jsem si několik recenzí a zvolil jsem SB/49.

Technické parametry

  • mušle uzavřené
  • náušníky circumaural, koženka
  • kmitočtový rozsah 18 – 20.000 Hz sluchátka, 100 – 16.000 Hz mikrofon
  • zkreslení < 0,2 %
  • citlivost 103 dB SPL/1mW sluchátka, -56 dB ±3dB na 1V/1kHz (-36 dB ±3dB V/Pa)
  • impedance 100 Ω
  • kabel 2,5 m
  • konektor 2x 3,5 Jack přímý

Odkaz

http://www.headphones.cz

Můj názor

Jak jsem již psal nejdřív jsem používal sluchátka levnější tak do 1 000,- čili kvalita zvuku nebyla taková jako nyní. Při delším používání mi většinou tlačili na uši, takže moc pohodlné nebyly, nyní můžu poslouchat, jak dlouho chci a uši jsou v pohodě. A šumy z okolí už také žádné nejsou, předtím jsem slyšel, když mi někdo mluvil za zády, nyní na mě musí křičet, abych něco slyšel.

Sony Ericsson Bluetooth Headset stereo HBH-DS205

Až doposud jsem sluchátka s mobilem spojoval kabelem a mobil nosil v kapse u kalhot a docházelo k tomu, že po době asi 2 – 3 měsíce se mi spoj „opotřeboval“ a sluchátka už hrála nedostatečně. A proto jsem se rozhodl, že se zbavím zbytečných kabelů, jelikož tu máme technologii Bluetooth, která komunikuje bezdrátově.

Technické parametry

Velikost 13.0 x 65.0 mm 0.5 x 2.6 in
Hmotnost 13.0 g 0.5 oz
Doba hovoru až 8 hod.
Doba pohotovostního režimu až 600 hod.

Vlastnosti

Technologie Bluetooth™ – 2.0
Konektor Fast Port
Auto pairing™

Odkaz

http://sonyericsson.com

Můj názor

Jaké osvobození zbavit se kabelu, který Vás omotává jak had a všude se plete. Nyní stačí pouze zapnout sluchátka spárovat je s telefonem a užívat si muziku. Zvuk je lepší než ze sluchátek, která jsou dodávaná s telefonem. Nyní už si musím jenom dávat pozor, jestli je Bluetooth nabité, jinak si nic neposlechnu. Asi jediné mínus. A pokud by se někomu nelíbili sluchátka dodávané s Bluetooth, tak nemusí zoufat, jelikož na konektor 3,5 mm si můžete připojit svoje oblíbená sluchátka a poslouchat hudbu z nich.

Štítky: , , , , ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře