Zamyšlení: relaxace

Blog       1 624x zobrazeno Přidat komentář

Už jsem zde publikoval dva texty o relaxaci. Nejprve o mojí první hodině relaxace a druhý byl informační, co to vlastně relaxace je. A nyní když už ovládám vše co bych měl pro Schultzovu metodu olvádat, tak to chci nějak zhodnotit. Jestli je to vůbec k něčemu dobré nebo jestli je to pouhá ztráta času.

Vše začalo tím, že jsem dostal nabídku, jestli se chci učit relaxovat. Chvíli jsem přemýšlel: „k čemu mi to bude?„, jelikož jsem člověk zvědavý, tak jsem pochvilce váhání kývnul na nabídku a už jsem si domlouval první termín nácviku dále druhý a třetí. Nyní už vše ovládám a před sebou mám poslední termín nácviku. Kde bych měl dokázat, že vše co jsem se v předešlých hodinách naučil ovládám.

A k čemu, že mi to vlastně bylo?

Než si odpovím, tak se zde pokusím vylíčit své pocity během relaxování. Je dobré relaxovat s hudbou k tomu určenou (jde to i bez) s prvním nádechem a výdechem se celé tělo uvolní a mozek se přepíná do „volného režimu“ probíhají i hlavou nejrůznější myšlenky a tělo zažívá pocity tíhy, tepla a chladu, každým tréninkem se tyto stavy proměňují a dosahuje se jich rychleji. Po relaxaci se cítím jako znovu narozený a plný energie. Energie se hodí, jelikož po vyučování jsem unavený a takto se zregeneruji do další části dne, kde se potřebuji učit na další den.

Klady a zápory:

+ cítíte se skvěle
+ opadá únava
– příjdete o 30 minut dne 😀

Štítky:
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře