Žižické podzimní slavnosti

Akce, Blog       1 655x zobrazeno Přidat komentář

Včera (sobota) se v Žižicích konaly slavnosti, jelikož Žižice získaly svojí vlajku a bylo jí potřeba předat, tak vzniknul nápad uspořádat slovnosti. Podle mého se slavnosti vydařily.

Už od rána jsem byl duchem na návsi, ale do 10.00 jsem seděl u PC a byl na mobilu k zastižení, dvakrát jsem šel na náves jenom něco zařídit a potom, když si uvařím kávu, tak mi zavolají pojď sem pomáhat, tak do sebe naleji kávu a běžím.

Nejdřív jsem pomáhal v místním pohostinství a potom jsem se přesunul fotit na náves techniku, který tam byla vystavena a že jí tam nebylo málo. Čtyři kusy hasičské techniky, jeden policejní Ford Mondeo, čtyři kusy staré vojenské techniky + nějaké zbraně. Dále tu byli k vidění dva traktory. A hlavně přijelo auto s chlazeným pivem, ve kterém jsem si doplňoval tekutiny.

Měli jsme tu i několik hostů jako třeba senátora Alexandra Vodru, poslance Tomáše Uhela, starostu Slaného Ivo Rubíka a místní občanku, která sem zavítala operní pěvkyni Pavlínu Senič, která dokonce zapěla nejdříve hymnu a potom píseň z muzikálu My Fair Lady. Mažoretky Nám donesly Naší vlajku, potom Nám ještě něco předvedli a já potom běžel na hřiště kuknou se na fotbal.

Na fotbal koukala i moje spolužačka, který udělala spoustu fotek, jelikož se nudila. O poločas jsme se šli podívat na náves a potom jsme šli dokoukat fotbal. Žižice prohráli nad Zichovcem 2:1… Po skončení jsme sebrali Lukáše a šli jsme o5 na náves, kde už bylo po všem, tak jsme si sedli dali pivko a za chvíli pro ně přijel tát, tak odjeli, tak jsem šel za kámošema ze vsi, kteří jezdili na čtyřkolkách, tak jsem se k nim přidal, mam super nové zážitky.

No a potom se konala zábava na které hrál Žlutý Pluto Pes, tak jsem si sednul na lavičku a poslouchal, potom jsem si šel dokonce zaskotačit pod pódium. Ve 20.00 se konal malý ohňostroj, který trval cca. 1 minutu, potom opět začal hrát opět ŽPP. Domu jsem šel až když dohrál ŽPP, čili někdy okolo půlnoci.

Štítky: ,
Hlasovat proti tomuto příspěvkuHlasovat pro tento příspěvek (zatím nehodnoceno)
Loading...


RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Komentáře